Dzień Dziecka z CSiK

Wspólnie spędzony czas! Z okazji Dnia Dziecka Centrum Sportu i Kultury zaprasza najmłodszych i ich rodziców do skorzystania z aktywności kulturalnych i sportowych!

Święto dzieci w Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie będzie trwało kilka dni. 1 czerwca do wspólnej zabawy zaprasza Pływalnia Miejska “Garwolanka”. Przez cały dzień bilet wstępu na basen dla dzieci będzie kosztował 12 zł (nie dotyczy grup zorganizowanych).

Wieczorem w Dzień Dziecka w sali widowiskowej CSiK odbędzie się koncert z najpiękniejszymi piosenkami z ulubionych bajek dzieci. “Nie bój się chcieć” to tytuł programu przygotowanego specjalnie na tę okazję przez Chór Miasta Garwolina. Początek wydarzenia o godzinie 18:00. Wstęp wolny.

W niedzielę, 4 czerwca, świętować będzie Kino Wilga. O godz. 13.30 dzieci zobaczą “Małą Syrenkę” w wersji 3D, a o godz. 16.30 w wersji 2D. Przed seansami na naszych małych widzów będą czekały balonowe zwierzątka. Będą też losowane zabawki firmy EPEE. Sponsorem upominków jest Kinads Media. Film trwa 135 minut. Sugerowany wiek dzieci to 6+.

5 czerwca o godzinie 16:00 w Galerii Kotłownia odbędzie się wernisaż wystawy “Kalejdoskop” prezentującej dziecięcą twórczość plastyczną. Autorami prac są podopieczni Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom. Wstęp wolny.

Zobacz również

Patriotyzm konsumencki – to lubię!

Udostępnij #KupujŚwiadomie to hasło kampanii prowadzonej przez KOWR zachęcającej do świadomego wyboru produktów z oznaczeniami i certyfikatami żywności, do których należą: znak PRODUKT POLSKI, logo...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta