Życzenia z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego

Corocznie, 27 maja obchodzony jest Dzień Samorządu Terytorialnego, upamiętniający pierwsze, w pełni demokratyczne wybory do rad gmin i miast z 27 maja 1990 roku.

– 27 maja to szczególny dzień dla mnie i dla wszystkich pracowników samorządu – włodarzy województw, powiatów, miast i gmin, radnych i urzędników. 27 maja obchodzimy Dzień Samorządu Terytorialnego oraz Dzień Pracownika Samorządowego. Święto wszystkich, którzy codziennie pracują na rzecz lokalnych społeczności. Jesteśmy najbliżej ludzi, ich spraw, radości i problemów. Codziennie działamy na rzecz naszych Małych Ojczyzn. Wszystkim pracownikom samorządu życzę satysfakcji i powodów do dumy z efektów wykonywanej pracy. Szczególnie dziękuję moim współpracownikom z Urzędu Miasta Garwolina i jednostek podległych oraz kolegom z Rady Miasta Garwolina. Wszyscy przyczyniamy się do rozwoju Garwolina – podkreśla Burmistrz Miasta Garwolina Marzena Świeczak.

 

Zobacz również

Spędź z nami czas w czerwcu

Udostępnij W czerwcu będzie się działo! Dni Garwolina to coroczne święto miasta, z bogatym programem w którym każdy znajdzie cos dla siebie. Poza tym Rajd...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta