Zostań wolontariuszem_ką Szlachetnej Paczki w Garwolinie

Trwa nabór wolontariuszy w bieżącej edycji Szlachetnej Paczki w powiecie garwolińskim. By działać w Garwolinie, Szlachetna Paczka potrzebuje Ciebie!

O tym, jak Garwolin wspierał działania Szlachetnej Paczki w minionym roku pisaliśmy tutaj, kliknij w link Garwolin wspiera Szlachetną Paczkę.

Wciąż poszukiwani są wolontariusze do rejonów Garwolin, Pilawa, Żelechów i okolic. Ze wstępnego rozpoznania środowiska lokalnego wiadomo, że w tych rejonach są rodziny potrzebujące – odbiorcy Szlachetnej Paczki. Możliwość pomocy potrzebującym na chwilę obecną jest bardzo ograniczona ze względu na brak lub niedostateczną ilość wolontariuszy w powiecie garwolińskim. Prosimy o rozpowszechnienie tego ogłoszenia – informuje organizator ogólnopolskiego projektu Stowarzyszenie Wiosna.

Dołącz do Wolontariuszy Szlachetnej Paczki w Garwolinie. Wejdź na Szlachetną Paczkę i wypełnij formularz zgłoszeniowy! Więcej informacji także tutaj na https://www.szlachetnapaczka.pl/superw/.

Tegoroczny finał Szlachetnej Paczki, czyli tak zwany weekend cudów zaplanowany jest na 11 i 12 grudnia.

Zobacz również

Nabór do żłobka – informacja

Udostępnij Wyniki naboru rekrutacji do projektu pt.: „Garwolińska Kraina Malucha – Ułatwianie powrotu do aktywności zawodowej osób sprawujących opiekę nad dziećmi do lat 3.” dostępne są...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta