Zostań Mistrzem Ortografii w Garwolinie

Z okazji 600-lecia Garwolina Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Garwolinie zaprasza do zmagań z zawiłościami języka ojczystego podczas Wielkiego Dyktanda o Pióro Burmistrza Garwolina, które odbędzie się 15 maja w siedzibie szkoły.

O godz. 9.00 corridę ortograficzną stoczą uczniowie do lat piętnastu. Zaznaczamy, że prace będą kodowane i trzy razy sprawdzane. Wybierzemy trzy prace w całości poprawne lub z najmniejszą liczbą błędów. Wyniki podamy do wiadomości publicznej (portale społecznościowe i informacyjne) po sprawdzeniu (piątek 16 czerwca lub sobota 17 czerwca).

O godz. 18.00 o Pióro Burmistrza będą walczyć osoby w wieku powyżej lat piętnastu. Zapraszamy więc wszystkich mieszkańców miasta i powiatu. Tu również prace będą kodowane i tylko autor/autorzy najlepszych dyktand będzie/będą podani do wiadomości publicznej. Oprócz Pióra Burmistrza będzie też nagroda pieniężna ufundowana przez Sponsorów, którymi są AR-TiG, BNP PARIBAS, Bank Spółdzielczy w Garwolinie, Iwona Alot.

Wręczenie nagród nastąpi podczas Dni Garwolina, w niedzielę 18 czerwca.

Danych dzieci nie trzeba zgłaszać, ale osoby od piętnastu lat wzwyż prosimy o wcześniejsze zgłoszenia osobiście w sekretariacie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Garwolinie lub na adres: sekretariat@sp2garwolin.pl w temacie – Dyktando do dnia 13 czerwca.

Bardzo serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy.

W razie jakichkolwiek niejasności prosimy o kontakt – tel. do szkoły 25 684 33 31

Regulamin Wielkiego Dyktanda o Pióro Burmistrza Garwolina

Zobacz również

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta