Zostań Gigantem z Garwolina

Pod patronatem Burmistrza Miasta Marzeny Świeczak odbędą się w Garwolinie darmowe warsztaty z programowania. Zapisy startują już w najbliższy poniedziałek 22 sierpnia. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych uczniów – entuzjastów nowych technologii oraz tych, którzy dopiero chcą rozpocząć przygodę z programowaniem.

Wzorem poprzednich semestrów wraz z organizatorem zapraszamy uczniów do udziału w 11. edycji “Koduj z Gigantami”. Koduj z Gigantami to międzynarodowe, bezpłatne warsztaty z programowania dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym, odbywające się w Polsce, Chorwacji, Hiszpanii, Słowacji, Chile i Meksyku. Organizatorem akcji jest szkoła Giganci Programowania.

Zajęcia odbywają się stacjonarnie w 90 miastach Polski oraz online w Polsce i za granicą. Akcja prowadzona będzie stacjonarnie, w zależności od miasta, w dniach 03-25.09.2022 r., a także online. W Garwolinie warsztaty odbędą się 10-11 września 2022 przy Al. Legionów 48 (budynek PKS 1 piętro).

Głównym celem wydarzenia jest propagowanie nauki programowania wśród dzieci i młodzieży oraz promowanie nowych rozwiązań technologicznych.

Program zajęć dostosowany jest do danej grupy wiekowej i obejmuje stworzenie własnej gry komputerowej lub aplikacji mobilnej, a także zapoznanie się z podstawami jednego z języków programowania.

“Koduj z Gigantami: Cyberbezpieczeństwo” to już 11. edycja największych ogólnopolskich warsztatów z programowania dla dzieci i młodzieży, w których udział można wziąć całkowicie za darmo! Tym razem tematem przewodnim będzie bezpieczeństwo w sieci, a na naszych uczestników czekać będzie ogrom pożytecznej wiedzy, świetna zabawa, sporo nauki i konkursy programistyczne, w których do wygrania będą bardzo atrakcyjne nagrody!
Szczegóły wydarzenia znajdziecie Państwo na stronie www.kodujzgigantami.pl .

Akcji towarzyszą konkursy z atrakcyjnymi nagrodami:

  • konkurs programistyczny dla uczestników z nagrodami dla autora projektu, szkoły oraz nauczyciela,
  • ranking dla szkół, w którym zwyciężają szkoły z największą liczbą uczestników akcji

Kochani uczniowie! Wiem, że jeszcze trwają wakacje i nie myślicie o szkole, ale wielkimi krokami do Garwolina zbliża się “Koduj z Gigantami: Cyberbezpieczeństwo”. Serdecznie zachęcam was do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach. Jest to świetna okazja, aby spróbować swoich sił w programowaniu i dowiedzieć się więcej o ścieżce edukacji prowadzącej do zawodu w branży IT. Chcecie poznać bezpieczny świat tworzenia gier, aplikacji mobilnych i języków programowania? Jeśli tak, wydarzenie „Koduj z Gigantami: Cyberbezpieczeństwo” jest właśnie dla was! – zachęca patronat honorowy wydarzenia Burmistrz Miasta Garwolina Marzena Świeczak.

Szczegóły sprawdzisz i zarezerwujesz sobie miejsce pod tym linkiem KODUJ Z GIGANTAMI

 

Zobacz również

Biblioteka zaprasza w marcu

Udostępnij Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna zaprasza w marcu na wiele atrakcji dla małych i dużych. Zerknijcie na kalendarium. Udostępnij Podobne tematyKoncert uczniów z ogniska...Zaproszenie - Komisja...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta