„Znasz książkę – poznaj autora”

Dużo opowieści, uśmiechu i radości – tak krótko można scharakteryzować spotkanie autorskie z Andrzejem Markiem Grabowskim, które odbyło się w bibliotece Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Garwolinie. Pisarz przyjechał z olbrzymią kolorową walizą i opowiedział o swoich książkach i o poprzedniej działalności telewizyjnej. Mieszkańcy walizy, czyli kukiełki znane z programów dziecięcych Ciuchcia, Budzik, Tik-Tak wzbudziły powszechną sympatię dzieci. Nawet Kulfon, na którego widok mdlały wszystkie panie i dziewczęta.
W dwóch spotkaniach z panem Grabowskim uczestniczyły klasy pierwsze i drugie. Razem około 200 dzieci. Na koniec chętni mogli kupić książkę autora i zdobyć jego autograf.
Uśmiechy wychodzących dzieci świadczyły o tym, że pisarz dostarczył im wielu niesamowitych przeżyć.
Spotkanie mogło się odbyć dzięki funduszom z projektu „Znasz książkę – poznaj autora” realizowanego w ramach grantu oświatowego przyznanego przez Miasto Garwolin.

tekst: Maria Zawadka

Zobacz również

Wesołych świąt

Udostępnij Udostępnij Podobne tematyŚwiętujemy 100-lecie odzy...Bekierska - przedstawieni...Marzena Świeczak Burmistr...Pozyskujemy środkiPozyskano środki na wypos...Harcerze z Betlejemskim Ś...Samorząd Województwa Mazo...W trosce o nasze miastoZapraszamy mieszkańców na...Informacja...

Czytaj więcej

Miejskie inwestycje

Udostępnij Wiosenna aura sprzyja inwestycjom i przebudowom w mieście. Ulice Boczna i Bekierskiej, modernizacja placu zabaw na Zarzeczu, modernizacjia siedziby Urzędu Miasta to ropoczęte już...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta