Zgłoś swój pomysł uczczenia 600-lecia Garwolina

W 2023 roku Garwolin będzie obchodził 600-lecie nadania praw miejskich. Ale już teraz zachęcamy Państwa do podzielenia się z nami pomysłami na godne uczczenie tego pięknego jubileuszu. Burmistrz Miasta Garwolina Marzena Świeczak planuje powołać komitet, który zajmie się przygotowaniem obchodów tego wydarzenia.

Szanowni Państwo, w 2023 roku będziemy obchodzili 600-lecie nadania Garwolinowi praw miejskich przez księcia Janusza I Mazowieckiego. Odpowiednie upamiętnienie tego niezwykłego wydarzenia wymaga, abyśmy już teraz rozpoczęli przygotowania do tych obchodów. Nie będzie to jednak możliwe bez pełnego zaangażowania się w ich organizację społeczeństwa naszego miasta. Dlatego zapraszam wszystkich chętnych do wzięcia udziału w pracach nad przygotowaniem obchodów. Swoje propozycje oraz pomysły na wydarzenia i działania promocyjne  proszę kierować do 15 grudnia br. na adres mailowy: 600lat@garwolin.pl. Przeanalizujemy każde Państwa zgłoszenie, w tym także możliwości organizacyjne i finansowe samorządu – informuje Burmistrz Miasta Marzena Świeczak.

 

Zobacz również

Zbadaj się i zyskaj spokój!

Udostępnij LUX MED Diagnostyka zaprasza Panie w wieku od 45 do 74 lat na bezpłatne badania mammograficzne w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi finansowanego przez...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta