W dniu 19 maja 2026 roku (wtorek) o godz. 15.10 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Garwolina odbędzie się posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Miasta Garwolina z następującym porządkiem obrad:
- Przyjęcie protokołów z posiedzeń komisji z dnia 21 i 28 kwietnia 2026 r.
- Rozpatrzenie skargi na działalność Burmistrza Miasta Garwolina.
- Sprawy różne.




