Zawiadomienie o III Sesji Rady Miasta Garwolina

Uprzejmie zapraszam na III Sesję Rady Miasta Garwolina, która odbędzie się w dniu 19 czerwca 2024 roku (środa) o godz. 16:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Garwolinie, ul. Staszica 15, z następującym porządkiem obrad:

  1. Przyjęcie protokołu z sesji Rady Miasta Garwolina z dnia 28 maja 2024 r.
  2. Przedstawienie i dyskusja nad Raportem o stanie miasta Garwolina za 2023 rok oraz podjęcie uchwały w sprawie udzielania Burmistrzowi Miasta Garwolina wotum zaufania za 2023 rok.
  3. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia rocznego sprawozdania finansowego Miasta Garwolina wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu za 2023 rok.
  4. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia Burmistrzowi Miasta Garwolina absolutorium z tytułu wykonania budżetu za 2023 rok.
  5. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę nr XI/68/2019 Rady Miasta Garwolina z dnia 25 czerwca 2019 roku w sprawie ustalenia planu sieci publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Miasto Garwolin oraz określenie granic obwodów publicznych szkół podstawowych.
  6. Sprawozdanie Burmistrza Garwolina z działalności pomiędzy sesjami Rady Miasta.
  7. Sprawy różne.                                            
Przewodniczący Rady Miasta Garwolina
Marek Mikulski

Link do transmisji –  SESJE RADY MIASTA GARWOLINA ONLINE.

Zobacz również

Zmarł Dariusz Zając

Udostępnij Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego kolegi – śp. Dariusza Zająca. W Urzędzie Miasta Garwolina Darek pracował od lutego 1995 roku. Przez...

Czytaj więcej

Lodowisko zmienia się w boisko!

Udostępnij Już w najbliższą sobotę Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie otwiera miejskie lodowisko. I choć brzmi to jak żart, informacja jest jak najbardziej prawdziwa....

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta