Zaproszenie – wspólne posiedzenie komisji

Budynek Urzędu Miasta w Garwolinie

W dniu 15 marca 2022 roku (wtorek) o godz. 15.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Garwolinie, ul. Staszica 15 odbędzie się wspólne posiedzenie Komisji Spraw Komunalnych i Porządku Publicznego oraz Komisji Spraw Społecznych z następującym porządkiem obrad:

  1. Przyjęcie protokołów ze wspólnego posiedzenia KSS i KSKiPP z dnia 11.01.2022 r. oraz wspólnego posiedzenia KSS, KBiRG i KSKiPP z dnia 15.02.2022 r.
  2. Analiza bezpieczeństwa i porządku publicznego w mieście Garwolin – informacja KPP w  Garwolinie oraz  PSP w Garwolinie.
  3. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie przyjęcia Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Miasta Garwolina w 2022 r.
  4. Informacja Burmistrza Miasta na temat pomocy udzielanej uchodźcom z Ukrainy i możliwości w tym zakresie.
  5. Sprawozdanie Burmistrza Miasta z realizacji zadań z zakresu wspierania rodziny oraz potrzeb związanych z realizacją zadań.
  6. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie zatwierdzenia i realizacji 3-letniego Gminnego Programu Wspierania Rodziny w mieście Garwolin na lata 2022-2024.
  7. Informacja w sprawie realizacji Programu „3+ Liczna rodzina” i Programu „Karta dużej rodziny”.
  8. Sprawy różne.

Zobacz również

To były piękne dni! Dni Garwolina 2022

Udostępnij Tłumy wielbicieli polskiego rocka zgromadził koncert tegorocznej gwiazdy – zespołu IRA. Do tego występy lokalnych artystów, spektakle teatralne, barwy korowód i zawody sportowe. Dni...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta