Zaproszenie na premierę książki

W piątek 21 czerwca o godzinie 16:00 Miejsko – Powiatowa Publiczna w Garwolinie zaprasza do Sali Konferencyjnej CSiK na promocję oraz premierę antologii poezji „Mój Garwolin”.

Książka jest owocem twórczej pracy spotykających się cyklicznie w bibliotece lokalnych poetów i jest drugim tego typu wydawnictwem, po zbiorze “Słowem i obrazem”, które ukazało się w ramach funkcjonowania Klubu Miłośników Poezji.

Antologia „Mój Garwolin” jest wydawnictwem wyjątkowym, skupiającym poezję twórców powiatu garwolińskiego z całym spektrum ich indywidualnych wrażliwości. Różnorodność formy wierszy sprawia, że lektura nie pozostawia czytelnika obojętnym. Serdecznie zapraszamy!

Wstęp na wydarzenie wolny

materiały prasowe: Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Garwolinie

Zobacz również

Zmarł Dariusz Zając

Udostępnij Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego kolegi – śp. Dariusza Zająca. W Urzędzie Miasta Garwolina Darek pracował od lutego 1995 roku. Przez...

Czytaj więcej

Lodowisko zmienia się w boisko!

Udostępnij Już w najbliższą sobotę Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie otwiera miejskie lodowisko. I choć brzmi to jak żart, informacja jest jak najbardziej prawdziwa....

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta