Zaproszenie – Komisja Spraw Komunalnych i Porządku Publicznego

W dniu 7 lipca 2020 roku (wtorek) o godz. 15.30 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Garwolinie, ul. Staszica 15 odbędzie się posiedzenie Komisji Spraw Komunalnych i Porządku Publicznego Rady Miasta Garwolina, z następującym porządkiem obrad:

  1. Informacja Burmistrza Miasta Garwolina w sprawie regulacji stanu wody
    w zbiorniku retencyjnym i na stawidłach rzeki Wilgi podczas gwałtownych opadów deszczu jakie miały miejsce w ostatnim okresie czasu w mieście Garwolin.
  2. Analiza wystąpienia przyczyn podtopień na terenie miasta Garwolina w czerwcu 2020 r.
  3. Wytypowanie obszarów miasta najbardziej narażonych na wystąpienie podtopień podczas wystąpienia deszczów zlewnych.
  4. Wypracowanie wniosków do Burmistrza w sprawie działań w obecnej kadencji Rady Miasta, które należy podjąć w celu wyeliminowania lub zminimalizowania podtopień w mieście Garwolin.
  5. Analiza kosztów stref płatnego parkowania.
  6. Zajęcie stanowiska w sprawie nadania nazwy ulicy imienia Stanisława Likiernika.
  7. Sprawy różne.

 

Zobacz również

Nocny maraton filmowy – odbierz darmowe zaproszenie

To nie tylko filmy opisujące ważne wydarzenia historyczne. To opowieści o miłości, przyjaźni, marzeniach i trudnych wyborach. Z okazji 100-lecia Bitwy Warszawskiej Kino Wilga zaprasza na Nocny Maraton Filmowy, podczas którego będzie można obejrzeć „Piłsudskiego”, „Miasto 44” i „Legiony”.

Czytaj więcej

Zapytanie ofertowe

Udostępnij Miasto Garwolin ogłasza zapytanie ofertowe na dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Miasta Garwolina do ośrodków szkolno-wychowawczych na terenie miasta Otwocka Treść zapytania Udostępnij...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta