Zaproszenie – Komisja Budżetu i Rozwoju Gospodarczego

W dniu 18 czerwca 2024 roku (wtorek) o godz. 15.30 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Garwolinie, ul. Staszica 15 odbędzie się posiedzenie Komisji Budżetu i Rozwoju Gospodarczego Rady Miasta Garwolina, z następującym porządkiem obrad:

  1. Przyjęcie protokołu z posiedzenie Komisji z dnia 28.05.2024 r.
  2. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie określenia zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji.
  3. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie przyjęcia Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Garwolina na lata 2024-2030.
  4. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie zasad przeznaczenia do sprzedaży nieruchomości gruntowych oddanych w użytkowanie wieczyste  oraz szczegółowych wytycznych sprzedaży nieruchomości gruntowych na rzecz ich użytkowników wieczystych.
  5. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie dokonania zmian w budżecie Miasta Garwolina na 2024 r.
  6. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie dokonania zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej Miasta Garwolina na lata 2024-2035.
  7. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie emisji obligacji oraz zasad ich zbywania, nabywania i wykupu.
  8. Informacja w sprawie realizacji inwestycji miejskich.
  9. Zajęcie stanowiska w sprawie zbycia działek o nr 1382/8, 1381/7 i 1383/2.
  10. Sprawy różne.

 

Zobacz również

Zmarł Dariusz Zając

Udostępnij Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego kolegi – śp. Dariusza Zająca. W Urzędzie Miasta Garwolina Darek pracował od lutego 1995 roku. Przez...

Czytaj więcej

Lodowisko zmienia się w boisko!

Udostępnij Już w najbliższą sobotę Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie otwiera miejskie lodowisko. I choć brzmi to jak żart, informacja jest jak najbardziej prawdziwa....

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta