Zaproszenie – Komisja Budżetu i Rozwoju Gospodarczego

Budynek Urzędu Miasta w Garwolinie

W dniu 22 marca 2022 roku (wtorek) o godz. 15 .00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Garwolinie, ul. Staszica 15 odbędzie się posiedzenie Komisji Budżetu i Rozwoju Gospodarczego, z następującym porządkiem obrad:

  1. Przyjęcie protokołu ze wspólnego posiedzenia KBiRG, KSKiPP i KSS z dnia 15.02.2022 r.
  2. Informacja na temat harmonogramu prac nad pozyskaniem środków zewnętrznych w 2022 r.
  3. Zajęcie stanowiska w sprawie możliwości nabycia przez Miasto Garwolin zabudowanej nieruchomości, położonej w pobliżu ul. Aleja Legionów, znajdującej się w użytkowaniu wieczystym Ligi Obrony Kraju.
  4. Informacja finansowa Burmistrza Miasta Garwolina dotycząca gospodarowania odpadami w mieście.
  5. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej Powiatowi Garwolińskiemu na realizację Systemu Monitoringu Położniczego.
  6. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej Powiatowi Garwolińskiemu na dofinansowanie zakupu samochodu do przewozu osób niepełnosprawnych, uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Miętnem.
  7. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie uchylenia Uchwały nr XXXI/148/2012 Rady Miasta Garwolina z dnia 30 listopada 2012 r. w sprawie wyrażenia zgody na odstąpienie od obowiązku przetargowego trybu zawarcia umowy dzierżawy na okres lat 30 dotyczącej nieruchomości usytuowanej przy ulicy Olimpijskiej w Garwolinie na rzecz Stowarzyszenia Przedsiębiorców i Handlowców „Zieleniak” z siedzibą w Garwolinie.
  8. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie dokonania zmian w Budżecie Miasta Garwolina na 2022 r.
  9. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie dokonania zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej Miasta Garwolina na lata 2022-2031.
  10. Sprawy różne.

 

Zobacz również

To były piękne dni! Dni Garwolina 2022

Udostępnij Tłumy wielbicieli polskiego rocka zgromadził koncert tegorocznej gwiazdy – zespołu IRA. Do tego występy lokalnych artystów, spektakle teatralne, barwy korowód i zawody sportowe. Dni...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta