Zapraszamy mieszkańców na bezpłatne szkolenia komputerowe.

Internet spełnia w naszym życiu coraz większą rolę: jest dla nas przede wszystkim źródłem informacji, używamy go w wielu sytuacjach ale czy na pewno wiemy, jak korzystać z niego we właściwy sposób? Jesteś rodzicem i chciałbyś pokazać dzieciom, jak bezpiecznie korzystać z sieci?, Chcesz skutecznie wypromować swój biznes w Internecie? A może chciałbyś tworzyć treści na własnej stronie?

Zapraszamy mieszkańców miasta, którzy ukończyli 25 lat na bezpłatne szkolenia komputerowe finansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa. W szkoleniach mogą również uczestniczyć osoby zamieszkujące inne gminy pod warunkiem, iż złożą oświadczenie, że nie biorą udziału w takich samych szkoleniach w innych gminach.

Miasto Garwolin zawarło umowę z Fundacją Promocji Gmin Polskich na realizację projektu pod nazwą „Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województwa mazowieckiego”. W ramach projektu samorząd będzie prowadził szkolenia dla 132 mieszkańców w 7 grupach szkoleniowych. Szkolenia odbędą się w następujących modułach: Rodzic w Internecie, Mój biznes w sieci, Moje finanse i transakcje w sieci, Działam w mediach społecznościowych, Tworzę własną stronę internetową, Rolnik w sieci, Kultura w sieci.

Szkolenia będą przeprowadzone w wymiarze 16 godzin szkoleniowych (1 godzina szkoleniowa równa się 45 minut) w obszarach zgodnych z potrzebami uczestników (1moduł=16 godzin szkoleniowych). Maksymalna ilość osób w grupie 12. Podczas zajęć zapewniony będzie komputer z dostępem do sieci oraz wyżywienie.

Zgłoszenia przyjmujemy od 2 stycznia 2019 roku. Bliższe informacje o projekcie dostępne są na stronie www.garwolin.pl lub pod numerami telefonów: 25 786 42 46, 25 786 42.

Po zakończeniu projektu sprzęt komputerowy zostanie bezpłatnie przekazany do Szkół Podstawowych prowadzonych przez Miasto Garwolin.

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zobacz również

Biblioteka zaprasza w marcu

Udostępnij Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna zaprasza w marcu na wiele atrakcji dla małych i dużych. Zerknijcie na kalendarium. Udostępnij Podobne tematyKoncert uczniów z ogniska...Zaproszenie - Komisja...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta