Zapraszamy do udziału w konkursie EKO-ZABAWKA

Ekolider Jarosław Wyglądała we współpracy z PreZero Service Centrum Sp.z o.o. oraz Miastem Garwolin i Centrum Sportu i Kultury ogłasza konkurs “EKO-ZABAWKA”. Organizatorzy zapraszają młodych mieszkańców do kreatywnej zabawy. Twórcze wykorzystanie śmieci? – dla najmłodszych to nie problem!

Konkurs skierowany jest do przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych z terenu miasta Garwolina. Jego celem jest edukacja ekologiczna najmłodszych mieszkańców, rozwijanie wyobraźni i uwrażliwienie młodych twórców na problematykę ochrony środowiska, w szczególności ochrony czystego powietrza.

Zgłoszenia można składać do 21 listopada 2022 r osobiście w siedzibie firmy Ekolider bądź na adres e-mail: ochrona.srodowiska@ekolider.eu.

Prace należy dostarczyć do dnia 28 listopada 2022r. do siedziby firmy Ekolider.

konkurs ekologiczny – karta zgłoszenia szkoły_plik word

konkurs ekologiczny-karta zgłoszenia szkoły_plik pdf

konkurs ekologiczny-karta_plik word

konkurs ekologiczny-karta_plik pdf

KONKURS EKOLOGICZNY-regulamin

Konkurs jest realizowany w ramach zadania pn. Wzrost świadomości ekologicznej mieszkańców miasta w zakresie ochrony powietrza poprzez realizacje kampanii edukacyjno-informacyjnej pt. „Dbamy o czyste powietrze w Garwolinie” i jest współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Zobacz również

Zbadaj się i zyskaj spokój!

Udostępnij LUX MED Diagnostyka zaprasza Panie w wieku od 45 do 74 lat na bezpłatne badania mammograficzne w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi finansowanego przez...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta