XX Turniej Halowej Piłki Nożnej Radnych Miast i Gmin Powiatu Garwolińskiego

23 lutego br. w hali sportowej przy SP nr 1 w Garwolinie odbył się XX Turniej Halowej Piłki Nożnej Radnych Miast i Gmin Powiatu Garwolińskiego. Turniej zainicjowany został 20 lat temu przez ówczesnego dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Garwolinie, śp Adama Bogusza.

Tegoroczny turniej był pierwszym po ostatnich wyborach samorządowych, więc na parkiecie pojawiło się sporo nowych zawodników, w tym wójtowie Tomasz Kwiatkowski z Maciejowic, Jan Błachnio z Sobolewa oraz Marcin Kołodziejczyk z Gminy Garwolin i Waldemar Sabak z Górzna. Miasto Garwolin dzielnie reprezentowała Burmistrz Garwolina Marzena Świeczak.

W turnieju wystartowały reprezentacje radnych z 9 gmin. Patronat nad turniejem sprawuje Starosta Powiatu Garwolińskiego, fundatorem nagród jest Zarząd powiatu garwolińskiego. Organizatorem turnieju jest Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie.

A oto kolejność końcowa turnieju oraz najlepsi zawodnicy:

 1. Urząd Gminy Górzno
 2. Urząd Gminy Maciejowice
 3. Urząd Gminy Parysów
 4. Urząd Gminy Garwolin
 5. Urząd Miasta Garwolin
 6. Urząd Gminy Łaskarzew
 7.  Urząd Miasta Pilawa
 8. Urząd Gminy Sobolew
 9. Urząd Miasta Żelechów
 • Najlepszy zawodnik turnieju: ROBERT WŁODARCZYK.
 • Najlepszy bramkarz turnieju: KAROL BROJEK.
 • Najlepszy strzelec: GRZEGORZ GAWRYŚ.

Na podst.: materiały prasowe

zdj: CSiK, UM Garwolin

Zobacz również

Szkolenie dla organizacji pozarządowych

Udostępnij Przedstawiciele organizacji pozarzadowych spotkali się w siedzibie Urzędu Miasta by zapoznać się z nowymi zasadami składania ofert na realizację zadań publicznych. Prowadzący szkolenie Artur...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta