XV edycja konkursu „Najpiękniejszy ogród i najciekawsze kompozycje zieleni”

Spacerując ulicami Garwolina nie sposób nie zachwycić się zadbanymi ogrodami, ciekawymi kompozycjami zieleni, czy ukwieconymi balkonami. Tych pięknych miejsc jest wiele, dlatego Urząd Miasta Garwolina serdecznie zaprasza do udziału w XV edycji konkursu „Najpiękniejszy ogród i najciekawsze kompozycje zieleni – Garwolin 2019”

W zmaganiach mogą wziąć udział: właściciele i użytkownicy nieruchomości i obiektów usługowych, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie mieszkaniowe oraz zakłady pracy – pod warunkiem, że zgłaszane obiekty znajdują się na terenie Garwolina.

Zgłoszenia przyjmowane są do 19 lipca br. w kategoriach:
1. ogród – ciekawie zaprojektowane, urządzone i utrzymane ogrody
2. detal ogrodowy – pojedyncza rabata, skalniak, grupa drzew i krzewów, oryginalny żywopłot, ciekawa altana, pnącza, zielony dach itp.
3. balkon i taras – ciekawe i oryginalne zestawienia i odmiany kwiatów, krzewów.
4. zagospodarowanie terenu przed posesją – utrzymanie zieleni na poboczach, w rowach, nasadzenia kwiatów, drzew i krzewów, a także gazony, donice, rabaty.

Po 22 lipca br. komisja konkursowa (w terminach uzgodnionych z uczestnikami), dokona oględzin w terenie i wybierze zwycięzców w poszczególnych kategoriach. W tegorocznym konkursie, jak co roku, przewidziana jest Nagroda Internautów. W sierpniu, po oględzinach komisji, na fanpage’u Miasta Garwolin, zostaną zamieszczone zdjęcia nominowanych obiektów. Nagroda zostanie przyznana uczestnikowi, którego zgłoszenie zdobędzie największą ilość polubień. Laureaci konkursu, zarówno wyłonieni przez komisję, jak i wybrani przez internautów, zostaną nagrodzeni w II połowie sierpnia.

Zgłoszenia można przesyłać pocztą na adres: Urząd Miasta Garwolina ul. Staszica 15, 08-400 Garwolin, mailowo: umg@garwolin.pl z dopiskiem „konkurs ogrody”, osobiście, lub telefonicznie pod nr: 25 786 42 44, 25 786 42 42. Regulamin konkursu w załączniku poniżej, w wersji papierowej dostępny jest także w siedzibie Urzędu.

Zobacz również

Uwaga zmiana przepisów

Udostępnij UWAGA ZMIANA PRZEPISÓW Dnia 6 września 2019 roku weszły w życie przepisy zmieniające ustawę  o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz.U.2018 poz. 1454...

Czytaj więcej

1 Festiwal Saturator Teatralny za nami.

Udostępnij 15 spektakli, 200 artystów, wydarzenia towarzyszące: za nami 3 dni wypełnione teatrem, tańcem i pantominą. 1 Festiwal Teatralny Saturator organizowany we współpracy z Mazowieckim...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta