XIV Garwoliński Rajd Motocyklowy

Weteran Klub Tur Garwolin zaprasza wszystkich Miłośników Motocykli na XIV Garwoliński Rajd Motocyklowy, który odbędzie się 11 czerwca (niedziela) 2023r na „Kwadrat” w Garwolinie o godzinie 11.00.

Będzie możliwość oglądania cudownych motocykli i nie tylko…Zaczynamy zbiórką krwi w Ogólnopolskiej Akcji MOTOSERCE.

„MOTOSERCE jest ideą wynikającą z potrzeby serca i z chęci działania. Naszą akcją chcemy zwrócić uwagę na brak tego cennego daru jakim jest KREW w polskich szpitalach oraz pragniemy propagować idee krwiodawstwa”- tak piszą o tej Akcji jej Twórcy.

Dajcie z siebie wszystko by oddać innym ten “dar życia” – Krwiodawcy, którzy skorzystają z tej możliwości, jak co roku wezmą udział w losowaniu nagrody.

Sponsorem Głównym Rajdu jest TRADYCYJNA KUCHNIA POLSKA WICHOWSCY

Sponsorzy Nagród Głównych: firma OCHNIK, Szczegot Handmade Knives & Outdoor Gear.

Sponsorami wydarzenia są: SPEEDMOTO, CARTEX, LAMEX, PLATKOM Piotr Płatek, FOREST Bartosz Zalewski, KOTEX Krzysztof Kotas, ANKAR Andrzej Sitnik, NEO REKLAMY, WOJCIECH CHRUŚCIEL, KS SYSTEM, ZIGNAGO VETRO, CZYSTOPOL. Skup Złomu i Metali Kolorowych: Norbert Głaszczka, tapicerstwo: Danuta Grzybowska, „ABC” artykuły przemysłowe Henryk Mikulski, DOMINO DACH, MAGMA- Jolanta Biernacki, LAWA 3 – Wojciech Biernacki, DK Ubezpieczenia Dominik Kujda, Paweł Mucha, Czary Barbary, Miasto Garwolin.

Rajd został objęty patronatem Burmistrz Miasta Garwolina Marzeny Świeczak.

Patronat medialny objęły: Twój Głos i eGarwolin.

 

Zobacz również

Urodzinowe pianie koguta

Udostępnij 11 Festiwal Kultury i Tradycji przeszedł do przeszłości. To była niezwykle udana i radosna niedziela, tym razem obchodzona w konwencji urodzin. Wszystko to za...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta