Wystartuj w Duathlonie Garwolińskim!

30 kwietnia o godzinie 10:00 wystartuje VII Duathlon Garwoliński. Po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią, w nowym miejscu, ale z pewnością z takim samym zapałem, zawodnicy zmierzą się z blisko 28-kilometrową trasą. Pokonają ją, biegnąc i jadąc na rowerze. Sprawdź trasy i dołącz do wydarzenia!

– W związku z pandemia ostatnie dwie edycje zawodów obywały się w formule „Zrób to sam”. Po dwuletniej przerwie wracamy do organizacji tego wydarzenia w tradycyjnej formule, ale w zupełnie nowym miejscu. Zachęcamy wszystkich do udziału. Jeszcze można do nas dołączyć – mówi Jarosław Kargol, dyrektor Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie, które jest głównym organizatorem zawodów.

Start i meta VII Duathlonu Garwolińskiego będą znajdowały się na terenach obok zbiornika retencyjnego w Garwolinie. Wokół zbiornika będzie także wytyczona trasa biegowa. W sumie będzie to 7,5 km biegu. 20-kilometrowa trasa rowerowa będzie biegła okolicznymi drogami publicznymi. Wyścig odbędzie się przy otwartym ruchu drogowym.

Zawodnicy będą rywalizować ze sobą w kategoriach OPEN kobiet i mężczyzn, kategoriach wiekowych oraz kategorii mieszkańców powiatu garwolińskiego. W zawodach maksymalnie będzie mogło wystartować 100 osób.

Rejestracja online zawodników będzie otwarta do 29 kwietnia do godz. 12:00.

Organizatorami wydarzenia są Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie, Stowarzyszenie Truchtacz.pl oraz Garwolińskie Stowarzyszenie Kolarskie „Horyzont”.

Szczegółowe informacje – regulamin, link do zapisów oraz mapy trasy biegowej i rowerowej są dostępne na www.csik.garwolin.pl

Zobacz również

To były piękne dni! Dni Garwolina 2022

Udostępnij Tłumy wielbicieli polskiego rocka zgromadził koncert tegorocznej gwiazdy – zespołu IRA. Do tego występy lokalnych artystów, spektakle teatralne, barwy korowód i zawody sportowe. Dni...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta