Wspomnienia z Senatorskiej. Film z FKiT 2024 już dostępny!

Nie możemy doczekać się kolejnego wielkiego wydarzenia w naszym mieście – Dni Garwolina, które odbędą się wkrótce! Ale zanim opublikujemy program obchodów, zapraszamy do obejrzenia krótkometrażowego filmu, który uchwycił magiczne chwile, jakie wspólnie przeżyliśmy podczas minionego Festiwalu Kultury i Tradycji Garwolina.

Program Dni Garwolina zostanie opublikowany lada dzień, więc zachęcamy do śledzenia naszych kanałów informacyjnych, aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami.

Festiwal Kultury i Tradycji Garwolina to coroczne święto, które wpisało się już w życie naszego miasta i gromadzi mieszkańców oraz gości z całego Mazowsza na Senatorskiej w Garwolinie. Ulica i w tym roku zatętniła życiem, zapełniła się straganami, wystawami przygotowanymi przez lokalnych rękodzielników, rozbrzmiała śpiewem, tańcem i muzyką. Jeszcze raz przeżyjmy te niezapomniane momenty i zobaczmy, jak wiele wysiłku i pasji wkładają organizatorzy oraz uczestnicy w stworzenie tego wyjątkowego festiwalu.

Zapraszamy na seans filmowy 🙂
Organizatorami wydarzenia byli Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie i Miasto Garwolin.
Partnerem: Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Opracowanie na zlecenie Miasto Garwolin PixelFilms – produkcja filmowa www.pixelfilms.pl

Zobacz również

Patriotyzm konsumencki – to lubię!

Udostępnij #KupujŚwiadomie to hasło kampanii prowadzonej przez KOWR zachęcającej do świadomego wyboru produktów z oznaczeniami i certyfikatami żywności, do których należą: znak PRODUKT POLSKI, logo...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta