Wrzuć nakrętki do pojemnika i wkręć się w pomaganie

Dwa metalowe serca do zbierania nakrętek zostaną ustawione przed Pływalnią Miejską „Garwolanka” i w Parku Ptasie Trele. Tak zdecydowali mieszkańcy w internetowej ankiecie, którą zorganizowaliśmy za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Pomysł ustawienia kontenerów w kształcie serc wyszedł od mieszkańców miasta, dlatego też to mieszkańcy wypowiedzieli się o miejscu ustawienia serc. Wśród 500 osób biorących udział w sondzie wylosowaliśmy 25, które otrzymają garwolińskie kalendarze ścienne na 2021 rok. Szczęśliwców poinformowaliśmy mailowo –  prosimy o sprawdzenie swoich skrzynek!

Każdego dnia większość z nas wyrzuca do kosza przynajmniej kilka plastikowych nakrętek. Nie wszyscy wiedzą, że niepozorne kawałki plastiku mogą pomóc potrzebującym. Worki czy kartony z nakrętkami już nie muszą zalegać w Państwa domach. Przynieście je do pojemników, idąc na spacer, do pracy czy na zakupy.

BĄDŹMY EKO I WKRĘĆMY SIĘ W POMAGANIE!

Zobacz również

Awaria sieci wodociągowej

Udostępnij Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Garwolin informuje, że w wyniku dynamicznego spadku temperatur oraz zamarzania gruntu wystąpiła awaria sieci wodociągowej w ulicy Nadwodnej. W związku...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta