„WitaMY W GARWOLINIE” pakiety powitalne czekają na nowo narodzonych mieszkańców

Narodziny dziecka to szczęście i radość rodziców oraz otoczenia. Burmistrz Miasta Marzena Świeczak z okazji jubileuszowego roku, w którym obchodzimy 600–lecie nadania praw miejskich, wita nowo narodzonych mieszkańców miasta specjalnie przygotowanym pakietem powitalnym.

WitaMY W GARWOLINIE w jubileuszowym roku 600-lecia miasta

Od 2023 roku Miasto Garwolin będzie witać swoich nowo narodzonych mieszkańców upominkiem. Prezent ten będzie symbolicznym powitaniem dziecka w społeczności Garwolina. Akcja skierowana jest do wszystkich nowonarodzonych i zameldowanych na terenie Miasta Garwolina dzieci, urodzonych w okresie od dnia 1 stycznia do 31 grudnia 2023 r.

– To symboliczny gest, którym chcemy powitać naszych nowonarodzonych mieszkańców. Niech pojawienie się małych garwolinian nie będzie anonimowym i jedynie statystycznym faktem, ale przede wszystkim miłym wydarzeniem. Tym samym pragniemy od samego początku budować pozytywną więź z Garwolinem – podkreśla Burmistrz Garwolina Marzena Świeczak.

Co można znaleźć w miejskiej wyprawce dla niemowlaka?

Wyprawka powitalna zawiera zestaw pamiątkowych drobiazgów, które mamy nadzieję ucieszą maluszka oraz jego rodziców. W skład pakietu powitalnego, oprócz listu gratulacyjnego Burmistrza Miasta Garwolina wchodzą: body i gadżety miejskie.

Jak można otrzymać taką wyprawkę?

Przede wszystkim warunkiem otrzymania pakietu powitalnego w ramach akcji „WitaMY W GARWOLINIE” jest spełnienie warunku: zameldowania nowonarodzonego dziecka na pobyt stały na terenie Miasta Garwolin. Upominek przyznawany jest na podstawie wniosku rodzica lub opiekuna prawnego dziecka. Formularz wniosku można pobrać z naszej strony internetowej www.garwolin.pl. Wypełniony i podpisany wniosek można złożyć w Urzędzie Miejskim w Garwolinie osobiście – w biurze podawczym na parterze budynku, wysłać pocztą tradycyjną na adres urzędu lub drogą elektroniczną za pośrednictwem Elektronicznego Biura Obsługi Interesanta EBOI podpisanego podpisem zaufanym.

Wniosek o przyznanie pakietu powitalnego można złożyć w terminie do 3 miesięcy od dnia urodzenia dziecka.

Witamy w Garwolinie_zarządzenie i regulamin

wniosek

zgoda na publikację wizerunku

 

Zobacz również

GKS Wilga Garwolin poszukuje trenera

Udostępnij Garwoliński Klub Sportowy Wilga Garwolin poszukuje trenera sekcji lekkiej atletyki. Zarząd klubu ze Sportowej nowego szkoleniowca chce zatrudnić z dniem 1 stycznia 2024 roku....

Czytaj więcej

Bieg mikołajkowy w uroczej aurze

Udostępnij Czapy śniegu, biel, gdzie okiem sięgnąć, spokój i… entuzjaści biegów. Tak było w niedzielę podczas Biegu Mikołajkowego przy zbiorniku retencyjnym. A oprócz tego dużo...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta