„WitaMY W GARWOLINIE” pakiety powitalne czekają na nowo narodzonych mieszkańców

Narodziny dziecka to szczęście i radość rodziców oraz otoczenia. Burmistrz Miasta Marzena Świeczak z okazji jubileuszowego roku, w którym obchodzimy 600–lecie nadania praw miejskich, wita nowo narodzonych mieszkańców miasta specjalnie przygotowanym pakietem powitalnym.

WitaMY W GARWOLINIE w jubileuszowym roku 600-lecia miasta

Od 2023 roku Miasto Garwolin będzie witać swoich nowo narodzonych mieszkańców upominkiem. Prezent ten będzie symbolicznym powitaniem dziecka w społeczności Garwolina. Akcja skierowana jest do wszystkich nowonarodzonych i zameldowanych na terenie Miasta Garwolina dzieci, urodzonych w okresie od dnia 1 stycznia do 31 grudnia 2023 r.

– To symboliczny gest, którym chcemy powitać naszych nowonarodzonych mieszkańców. Niech pojawienie się małych garwolinian nie będzie anonimowym i jedynie statystycznym faktem, ale przede wszystkim miłym wydarzeniem. Tym samym pragniemy od samego początku budować pozytywną więź z Garwolinem – podkreśla Burmistrz Garwolina Marzena Świeczak.

Co można znaleźć w miejskiej wyprawce dla niemowlaka?

Wyprawka powitalna zawiera zestaw pamiątkowych drobiazgów, które mamy nadzieję ucieszą maluszka oraz jego rodziców. W skład pakietu powitalnego, oprócz listu gratulacyjnego Burmistrza Miasta Garwolina wchodzą: body i gadżety miejskie.

Jak można otrzymać taką wyprawkę?

Przede wszystkim warunkiem otrzymania pakietu powitalnego w ramach akcji „WitaMY W GARWOLINIE” jest spełnienie warunku: zameldowania nowonarodzonego dziecka na pobyt stały na terenie Miasta Garwolin. Upominek przyznawany jest na podstawie wniosku rodzica lub opiekuna prawnego dziecka. Formularz wniosku można pobrać z naszej strony internetowej www.garwolin.pl. Wypełniony i podpisany wniosek można złożyć w Urzędzie Miejskim w Garwolinie osobiście – w biurze podawczym na parterze budynku, wysłać pocztą tradycyjną na adres urzędu lub drogą elektroniczną za pośrednictwem Elektronicznego Biura Obsługi Interesanta EBOI podpisanego podpisem zaufanym.

Wniosek o przyznanie pakietu powitalnego można złożyć w terminie do 3 miesięcy od dnia urodzenia dziecka.

Witamy w Garwolinie_zarządzenie i regulamin

wniosek

zgoda na publikację wizerunku

 

Zobacz również

Urodzinowe pianie koguta

Udostępnij 11 Festiwal Kultury i Tradycji przeszedł do przeszłości. To była niezwykle udana i radosna niedziela, tym razem obchodzona w konwencji urodzin. Wszystko to za...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta