Witamy Jana, naszego pierwszego mieszkańca urodzonego w roku 2023

Jan Gugała to pierwszy mieszkaniec Garwolina urodzony w 2023 roku i zameldowany w naszym mieście. Burmistrz Miasta Marzena Świeczak wraz z Wiceprzewodniczącym Rady Miasta Markiem Mikulskim odwiedzili rodzinę i wręczyli upominek.

– Jaś przyszedł na świat 2 stycznia i jest spokojnym niemowlakiem. Nie spodziewaliśmy się, że będzie to pierwszy zameldowany mieszkaniec Garwolina urodzony w 2023 roku – mówili rodzice.

Odwiedziny u pierwszego urodzonego i zameldowanego mieszkańca w 2023 roku były jednocześnie inauguracją akcji promocyjnej “WitaMY W GARWOLINIE”. Z okazji jubileuszowego roku, w którym obchodzimy 600–lecie nadania praw miejskich, witamy nowo narodzonych mieszkańców miasta specjalnie przygotowanym pakietem powitalnym. Prezent ten będzie symbolicznym powitaniem dziecka w społeczności Garwolina. Wyprawka powitalna zawiera zestaw pamiątkowych drobiazgów, które mamy nadzieję ucieszą maluszka oraz jego rodziców.

– W wyjątkowym dla naszego miasta – Roku Jubileuszu 600-lecia nadania praw miejskich, nasza garwolińska rodzina powiększyła się o Państwa potomka. Cieszę się, że to właśnie Garwolin będzie miejscem pierwszych spacerów, pierwszych uśmiechów i radości – powiedziała Burmistrz Marzena Świeczak wręczając rodzicom pakiet powitalny. Jaś jako pierwsze dziecko dostał dodatkowy upominek – voucher na sesję noworodkową w Atelier Anny Piotrowskiej-Pyra.

Więcej informacji o akcji “WitaMY W GARWOLINIE” znaleźć można TUTAJ

 

Zobacz również

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta