Uwaga! Utrudnienia w ruchu!

W związku z zaplanowaną organizacją zgromadzenia na terenie gminy Sobolew, w dniach 20-23 lutego br. dojdzie do blokady w miejscowości Gończyce, która dotyczyć będzie drogi krajowej S17 i dróg dojazdowych do węzła Gończyce. Dotyczy jedynie ruchu w kierunku Warszawy! Nie przewiduje się utrudnień dla pojazdów przemieszczających się w kierunku Lublina.

Przewidywany czas trwania protestu rolników to 72 godziny i rozpocznie się 20.02.2024 r. o godzinie 10:00. Przewidywany czas zakończenia zgromadzenia – 23.02.2024 r. do godziny 10:00.

Komenda Powiatowa Policji w Garwolinie wskazała dwie trasy objazdów jakimi należy się poruszać w czasie protestu.

Dla pojazdów ciężarowych: objazd na drodze krajowej S17 rozpocznie się na wysokości miejscowości Moszczanka (zjazd na drogę krajową DK48 w kierunku Dęblina) przez drogę wojewódzką W801 do miejscowości Wilga. Dalej zjazd na drogę krajową DK 76 w Kierunku Garwolina i powrót na trasę S17 w Garwolinie – węzeł Garwolin Zachód.

Dla pojazdów osobowych: objazd na drodze krajowej S17 rozpocznie się na wysokości miejscowości Trojanów – zjazd na węźle Trojanów i przejazd przez miejscowość Gończyce, do węzła Górzno.

Informacja prasowa Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie

Zobacz również

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta