Uroczystość objęcia parafii przez Księdza Stanisława Szymusia

W niedzielę 7 lipca 2019 roku o godzinie 10:00, odbyła się uroczysta Msza Święta, podczas której Ksiądz Stanisław Szymuś objął urząd Proboszcza garwolińskiej Parafii. Nowego pasterza dobrym słowem i kwiatami powitały dzieci, parafianie, rada parafialna, przedstawiciele władz państwowych i samorządowych, na czele z  Burmistrz Miasta Garwolina Marzeną Świeczak oraz Przewodniczącym Rady Miasta Jarosławem Jaskułą. Przedstawiciele różnych wspólnot wyrażali nadzieję na to, że wszyscy razem tworzyć będą parafialną rodzinę.

Dla nas jesteś Pasterzem, z nami zaś owieczką w Bożym stadzie, chcemy Ci życzyć, byś nie lękał się zadania pasterskiego, tak niełatwego, jakie Tobie zostało zlecone. Nowemu proboszczowi życzymy także wszelkiego dobra na lata pracy w naszej parafii, błogosławieństwa Bożego i mocy Ducha Świętego na każdy dzień.

,0

 

Zobacz również

Gratulacje dla MKS Garwolin!

Udostępnij Z 41. Mistrzostw Polski Seniorów, które odbyły się w weekend w Sianowie, zawodnicy MKS Garwolin wrócili z 15 medalami. To piękny wynik zawodników garwolińskiego...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta