Prace drogowe na ulicy Maczka i wymiana wodociągu na Jana Pawła

Ulica Maczka łącząca Zawady z Leszczynami przechodzi własnie gruntowną modernizację. Przy udziale środków z budżetu województwa mazowieckiego w wysokości 130 000,00 zł Miasto Garwolin dokona modernizacji 510 mb poprawiając nawierzchnię drogi. Za utrudnienia w ruchu przepraszamy.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji informuje, że w dniach 05.08.2019 r – 31.08.2019 r na ul. Jana Pawła II na całym odcinku tj. od Kościuszki do ronda w ul. Sienkiewicza prowadzone będą prace inżynieryjne związane z wymianą wyeksploatowanego wodociągu wraz z przyłączami w pasie drogowym do granicy poszczególnych nieruchomości.

Wymiana wodociągu ma na celu poprawę jakości usług świadczonych przez Spółkę oraz wyeliminowanie częstych awarii i wymianę nawierzchni ulicy w kolejnych latach. W trakcie robót będzie obowiązywać nowa organizacja ruchu polegająca między innymi na wprowadzeniu ruchu jednokierunkowego wraz z zapewnieniem dojazdu do wszystkich posesji.

PWiK informuje, że podczas prowadzenia prac występować będą chwilowe wyłączenia wody wynikające z wykonania wodociągu tymczasowego oraz przełączeniami do nowego wodociągu. Za wszystkie utrudnienia komunikacyjne dla mieszkańców Garwolina, a w szczególności ulicy Jana Pawła II przepraszamy, deklarując zminimalizowanie czasu trwania przerw w dostawie wody – zapewnia wykonawca

Zobacz również

Weekend z Mikołajem

Udostępnij Ten od prezentów, ten w czerwonym ubraniu i z wielkim brzuchem, ten na którego czekają dzieci – Mikołaj w niedzielę 4 grudnia gościł w...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta