Teatr Kultureska znów w Garwolinie! Bilety już w sprzedaży

Po wakacyjnej przerwie do oferty Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie powracają „Artystyczne poranki”. Pierwsze spotkanie ze sztuką dla dzieci i ich opiekunów 2 października. Na scenie wystąpi uwielbiany przez garwolińską publiczność Teatr Kultureska ze swoim najnowszym spektaklem „Ekonolulu”. Bilety już w sprzedaży!

Najnowsza produkcja Teatru Kultureska to interaktywny spektakl dla dzieci o tematyce ekologicznej. – Zabierzemy widzów w podniebną podróż, u której celu czeka wymarzona ekologiczna kraina – Ekonolulu. Zanim jednak tam dotrzemy nauczymy się, jak należy segregować odpady, poznamy zasady zero waste, a także sposoby ochrony powietrza. Po malowniczych drogach można jeździć elektrycznymi samochodami, oczywiście w przerwie od wylegiwania się na plaży i zbijania bączków do słońca. Macie ochotę poznać tę krainę? Ruszcie w podróż z naszymi trzema bocianami! – zachęcają aktorzy Kultureski.

Bocian Bolek, Bocian Bożenka i Bocian Basia to mali wielcy marzyciele. I choć ich bocianie życie jest bardzo uporządkowane, to jednak bociany pragną zmiany! A niesamowite odkrycie, którego dokonuje Bociek Bolek ma szansę spełnić ich największe marzenia. Czy uda im się dotrzeć do wymarzonego Ekonolulu? Jakie przygody czekają ich po drodze? Na widzów czeka masa zabawy, dobrego humoru i pięknej muzyki.

Przedstawienie ma charakter show, opartego na autorskich piosenkach Teatru Kultureska. Wszystkie utwory są śpiewane przez aktorów na żywo. Widzowie włączeni zostają w fabułę spektaklu – aktywnie w niej uczestniczą, śpiewają i tańczą z bohaterami spektaklu.

Czas trwania spektaklu ok. 60 minut

„Artystyczne poranki” to cykl teatralnych spotkań dla dzieci i rodziców. Spektakle odbywają się raz w miesiącu, w niedzielny poranek, w sali widowiskowej CSiK.

Widowiska adresowane są głównie do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym oraz ich rodziców. Przedstawienia to coś więcej niż zabawa. Dzięki nim najmłodsi nie tylko mają obejrzeć ciekawe historie bohaterów, ale także poznać różne formy teatralne, nauczyć się czegoś o otaczającym świecie i wyciągnąć wnioski z bajkowych morałów.

Teatr Kultureska: Ekonolulu

2 października, godz. 10:30

sala widowiskowa Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie

bilety: 20 zł do kupienia na www.csik.garwolin.pl lub w sekretariacie CSiK, ul. Nadwodna 1

Zobacz również

GKS Wilga Garwolin poszukuje trenera

Udostępnij Garwoliński Klub Sportowy Wilga Garwolin poszukuje trenera sekcji lekkiej atletyki. Zarząd klubu ze Sportowej nowego szkoleniowca chce zatrudnić z dniem 1 stycznia 2024 roku....

Czytaj więcej

Bieg mikołajkowy w uroczej aurze

Udostępnij Czapy śniegu, biel, gdzie okiem sięgnąć, spokój i… entuzjaści biegów. Tak było w niedzielę podczas Biegu Mikołajkowego przy zbiorniku retencyjnym. A oprócz tego dużo...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta