Informacja na temat Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19

W związku z realizacją Narodowego Programu Szczepień Ochronnych przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 informujemy, że dnia 15 stycznia rusza rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19 dla seniorów, którzy skończyli 80 lat. Natomiast od 22 stycznia zarejestrować się będą mogły osoby powyżej 70 roku życia.

Harmonogram rejestracji:

  • od 15 stycznia 2021 r. osoby, które skończyły 80 lat,
  • od 22 stycznia 2021 r. osoby, które skończyły 70 lat.

Szczepienia dla tych osób rozpoczną się 25 stycznia 2021 r.

Bezpłatna całodobowa infolinia pod numerem telefonu 989.

Masz problem z dotarciem do punktu szczepień ? Zadzwoń 25 786 42 28.

Informujemy, że od dnia 15 stycznia 2021 roku zostaje uruchomiona infolinia dla mieszkańców Miasta Garwolina, za pośrednictwem której można uzyskać informacje dotyczące szczepień, w szczególności:

  • transportu osób mających trudności w samodzielnym dotarciu do punktów szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2,
  • lokalizacji i organizacji punktów szczepień oraz terminów rejestracji.

Infolinia jest uruchomiona z myślą o osobach posiadających aktualne orzeczenie o niepełnosprawnościach w stopniu znacznym o kodzie R lub N lub odpowiednio I grupę z w/w schorzeniami i osobach w sytuacji życiowej, która utrudnia dotarcie do punktu szczepień.

Infolinia będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16-00

Więcej informacji na temat Narodowego Programu Szczepień Ochronnych przeciwko wirusowi SARS-CoV-2, można uzyskać na stronie internetowej https://www.gov.pl/web/szczepimysie.

 

 

Zobacz również

Dzień Dziecka Utraconego w Garwolinie

Udostępnij 15 października obchodzimy w Polsce Dzień Dziecka Utraconego, niezwykle ważny dzień dla rodziców, którzy tracą swoje nienarodzone dzieci. Pod przewodnictwem bpa Grzegorza Suchodolskiego odbył...

Czytaj więcej

Orkiestrowe dźwięki na Dzień Papieski

10 października w całej Polsce obchodziliśmy XXI Dzień Papieski. Z tej okazji Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie zaprasza w najbliższą niedzielę na koncert poświęcony św. Janowi Pawłowi II w wykonaniu Orkiestry Dętej OSP Garwolin.

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta