Świętujemy Złote Gody

50 lat wspólnego małżeńskiego życia to wyjątkowy jubileusz. To symbol miłości i wierności małżeńskiej, to dowód wzajemnego zrozumienia i istoty związku małżeńskiego, to wzór i piękny przykład dla młodych pokoleń.

22 kwietnia podczas wyjątkowej uroczystości wręczono medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie przyznane przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej w dowód społecznego uznania dla trwałości małżeństw z terenu miasta Garwolin. Wśród małżeństw, którym zostały przyznane medale znaleźli się: Stefan i Anna Banaszek, Zdzisław i Barbara Baran, Władysław i Alina Blachowicz, Ludwik i Wanda Błażejczyk, Kazimierz i Ewa Chojeccy, Jan i Henryka Czarneccy, Wojciech i Elżbieta Czepczyńscy, Adam i Alina Dadas, Zbigniew i Małgorzata Gnat-Wieteska, Wiesław i Marianna Gorzelscy, Ryszard i Henryka Kasprzak, Eugeniusz i Halina Kobus, Andrzej i Władysława Kowaluk, Zenon i Krystyna Krogulec, Janusz i Barbara Mianowscy, Krzysztof i Krystyna Michalik, Tadeusz i Wanda Ostolscy, Stefan i Eugenia Parzyszek, Stanisław i Teresa Piechota, Mieczysław i Władysława Piętka, Józef i Janina Pyza, Adam i Krystyna Sekuła, Ryszard i Elżbieta Sulwestrzak, Zbigniew i Grażyna Tobiasz, Jan i Helena Wągrodzcy, Ryszard i Halina Wojdat, Marian i Danuta Zawadka.

Uroczystość poprowadziła kierownik Urzędu Stanu Cywilnego – Agnieszka Kołodziej. Uroczystego aktu dekoracji dokonała Marzena Świeczak – burmistrz miasta Garwolina. Gratulacje i życzenia złożyli Senator Maria Koc, poseł Iwona Kurowska, w imieniu starosty Mirosława Walickiego – radna powiatowa Agnieszka Sadowska -Janiec oraz Andrzej Ostolski – przewodniczący Rady Miasta Garwolin. Wszyscy składali  Jubilatom gratulacje i najserdeczniejsze życzenia. Życzyli dużo zdrowia, dalszej miłości, wzajemnego szacunku, pełnych radości chwil i niepamięci po złych dniach. Życzyli, abyście zawsze mieli siłę przeciwstawiać się trudnościom, aby miłość, która połączyła dwoje ludzi, nigdy nie przeminęła.

 

Zobacz również

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta