Świętujemy Dzień Seniora w wyjątkowy sposób

Miasto Garwolin wraz z Warszawską Operą Kameralną zapraszają serdecznie seniorów do wzięcia udziału w koncercie: „Mozart – między kameralistyką a symfoniczną transkrypcją”, który odbędzie się w dniu 11 października 2020 r. (niedziela) o godz. 17.00 w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie.

Wydarzenie będzie znakomitą okazją, aby przekonać się o walorach muzyki poważnej, a przy tym pretekstem, by ponownie wsłuchać się we wspaniałe Mozartowskie frazy, odkrywając kolejny raz ich unikalne piękno. Pragniemy uczcić w ten sposób święto naszych seniorów i podziękować za bycie dla młodszych pokoleń skarbnicą doświadczeń, wartości i wiedzy.

Zapewniamy: przejazd z i do Garwolina, bilety wstępu na koncert. Zgłoszenia: 25 786 42 46, 662 128 386. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc decydować będzie kolejność zgłoszeń.

W związku z występowaniem stanu epidemii uczestnicy wydarzenia artystycznego i rozrywkowych są zobowiązani do przestrzegania rozporządzeń Rady Ministrów w zakresie zachowania dystansu społecznego, w tym obowiązku zakrywania ust i nosa oraz dezynfekcji rąk.

Zobacz również

Budynek Urzędu Miasta w Garwolinie

Sesja Rady Miasta Garwolina

Udostępnij Sesja Rady Miasta Garwolina W dniu 30 listopada 2020 roku (poniedziałek) o godz. 15.30 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Garwolinie, ul. Staszica 15...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta