Stop agresji! Nakręć film i wygraj nagrody!

Komenda Powiatowa Policji w Garwolinie, Avon Operations Polska, Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie oraz Kino Wilga ogłaszają kolejną edycję konkursu pod hasłem „Stop przemocy rówieśniczej, stop agresji wobec innych”. Patronami przedsięwzięcia są Starostwo Powiatowe w Garwolinie i Urząd Miasta Garwolin.

Jeśli jesteś uczniem klasy VI-VIII lub uczniem szkoły ponadpodstawowej z powiatu garwolińskiego i jesteś zainteresowany profilaktyką społeczną, a w szczególności tematem przeciwdziałania przemocy rówieśniczej i krzywdzeniu innych ludzi – zgłoś swój udział w konkursie:

  • zapoznaj się z regulaminem i pobierz niezbędne dokumenty;
  • nakręć film profilaktyczny, który trwa maksymalnie 8-10 minut;
  • dostarcz film do Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie do 6 listopada 2022r.

W tym roku film powinien być poświęcony profilaktyce podejmowania zachowań o charakterze przemocowym, agresywnym i krzywdzącym wobec innych młodych ludzi. Celem konkursu jest pobudzenie empatii, szacunku i otwarcia na drugiego człowieka, które warunkują pozytywne funkcjonowanie człowieka w społeczeństwie. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału.

Regulamin konkursu: Zapraszamy do udziału w konkursie profilaktycznym – Aktualności – KPP w Garwolinie (policja.gov.pl)

Zobacz również

Spędź z nami czas w lutym

Udostępnij Sportowe emocje, bal pełen wrażeń na zakończenie karnawału, koncert, wystawa, spotkanie autorskie, stałe sekcje w bibliotece i domu kultury, bogata oferta zajęć na ferie...

Czytaj więcej

Gramy dla Wiktorii Kaczyńskiej

Udostępnij Po raz kolejny zapraszamy do udziału w turnieju charytatywnym na rzecz Wiktorii Kaczyńskiej. Tym razem organizatorzy zapraszają na Walentynkowy Turniej Siatkarski w najbliższą niedzielę,...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta