Spotkanie z Przemkiem Kossakowskim

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Garwolinie zaprasza na spotkanie z Przemkiem Kossakowskim, osobowością medialną, dziennikarzem, dokumentalistą i podróżnikiem. Odbędzie się ono 25 kwietnia o godzinie 17:30. Wstęp jest wolny, prosimy jednakże o wcześniejsze zapisanie się w bibliotece (Garwolin, ul. Nadwodna 1) lub telefonicznie pod numerem 25 682 24-21.

Przemek Kossakowski popularność zyskał dzięki takim programom jak: “Down the Road. Zespół w trasie”, “Kossakowski. Szósty zmysł”, “Kossakowski. Inicjacja”, “Kossakowski. Nieoczywiste”, “Kossakowski. Wtajemniczenie” czy “Kossakowski. być jak…”. Bez wątpienia to człowiek do zadań specjalnych. Bez mrugnięcia okiem poddaje się najdziwniejszym praktykom ludowych uzdrowicieli. Twierdzi, że jest w stanie to zrobić, bo strach uwalnia się w nim w niewłaściwych momentach, najczęściej już po tym, gdy dał się zasypać w grobie, spotkał z szamanami albo poddał masażowi polegającemu na wciskaniu w kręgosłup narzędzi przypominających dłuto.

Jest absolwentem Wydziału Wychowania Artystycznego Wyższej Szkoły Pedagogicznej. W przeszłości był nauczycielem plastyki i aktywnie działał na polu artystycznym, prezentując swoje prace na wystawach sztuki.

Zobacz również

Przystań radości tworzenia

Udostępnij Tradycją Centrum Sportu i Kultury jest pomoc przy organizacji wystawy Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom. Nie inaczej będzie w tym roku. 1 czerwca przestrzeń Galerii Kotłownia...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta