Sezon 2020/2021 – włącz się w sport i kulturę

Centrum Sportu i Kultury zaprasza na nowy sezon 2020/2021. Na początek Warsztaty ceramiki i zajęcia plastyczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Grupy teatralne rozwijające młode talenty i pasje do teatru młodych duchem. Ognisko muzyczne, Klub Seniora, spotkania ze sztuką w Galerii Kotłownia i z filmem w Kinie Wilga. Koncerty, konkursy i festiwale. A dla równowagi pływanie, joga, fitness, siłownia. Rozpoczynamy nowy sezon i zachęcamy: włącz się! – zachęca miejska instytucja kultury.

To z pewnością będzie sezon inny niż wszystkie poprzednie, ale mamy nadzieję, że mimo trudności i ograniczeń znów uda nam się spotykać z publicznością, z mieszkańcami. W mniejszym gronie, ale, co dla nas najważniejsze, w realnej, a nie wirtualnej rzeczywistości. Zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach naszych sekcji stałych, do udziału w wydarzeniach kulturalnych i sportowych, do odwiedzania kina, galerii i pływalni – mówi Jarosław Kargol, dyrektor Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie.

Rozwiń skrzydła! Dołącz do sekcji

Nieważne, ile ma się lat, na rozwój pasji i zainteresowań, a także na szlifowanie własnego talentu, nigdy nie jest za późno. Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie ma swojej ofercie zajęcia zarówno dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prężnie działające grupy teatralne – Teatr Rękawiczka, Teatr O!Mamy i Teatr Tymczasem zapraszają na wspólną przygodę z aktorstwem. Ci, którym muzyka w duszy gra mogą skorzystać z nauki gry na instrumentach klawiszowych w ognisku muzycznym lub oddać swój głos do Chóru Miasta Garwolina. Plastycznie uzdolnieni powinni koniecznie zajrzeć do Strefy Ciepła – pracowni ceramiki oraz do Atelier Sztuki – pracowni plastycznej. Tym, którzy odkryli w sobie miłość do fotografii na pewno spodobają się spotkania FotoKlubu, a w Klubie Seniora każdy, kto ukończył 60 lat, znajdzie przestrzeń dla siebie i swoich zainteresowań, a także towarzyszy w działaniu.

Szczegółowe informacje na temat działania sekcji oraz terminów spotkań są dostępne na stronie Centrum Sportu i Kultury w zakładce Dom Kultury.

W zdrowym ciele zdrowy duch!

Prawda bardzo stara i niezwykle aktualna. Pływalnia Miejska Garwolanka zaprasza wszystkich chcących się zrelaksować, a także tych, którzy chcą udoskonalić swoje umiejętności pływackie. Szkoła Pływania Garwolanka oferuje zajęcia indywidualne i grupowe prowadzone na różnych stopniach zaawansowania uczestników. Dwa razy w tygodniu można też spróbować swoich sił na zajęciach aqua fitnessu. Ale Garwolanka to nie tylko woda. Na spragnionych treningu czeka siłownia wyposażona w sprzęt siłowy i aerobowy, a także zajęcia fitness i jogi. CSiK ma swojej ofercie korty tenisowe, boiska sportowe oraz halę sportową przy ul. Żwirki i Wigury 16.

Pełną ofertę Pływalni Miejskiej Garwolanka można znaleźć na www.garwolanka.com.pl

Włącz się!

Centrum Sportu i Kultury zachęca do włączenia się w życie kulturalne i sportowe miasta, a także do włączenia w swoje życie sportu i kultury. Comiesięczne wystawy w Galerii Kotłownia to okazja do bliskiego spotkania ze sztuką, poznania różnych jej dziedzin, porozmawiania z artystami.

Kino Wilga zaprasza na filmowe premiery. W repertuarze co tydzień znaleźć można zarówno coś dla najmłodszych, jak i dorosłych widzów. Po wakacyjnej przerwie wraca także uwielbiane przez panie „Kino w Szpilkach”.

Zawsze aktualny repertuar wraz z możliwością zakupu biletów online jest dostępny na stronie internetowej w zakładce Kino Wilga.

W tym sezonie nie zabraknie koncertów, spektakli, konkursów, festiwali i wydarzeń sportowych. Wszystko szyte na miarę zupełnie nowych okoliczności i aktualnych możliwości.

Wszystkie informacje o najnowszych wydarzeniach można znaleźć na stronie internetowej Centrum Sportu i Kultury oraz profilu na Facebooku. Śledźcie nas!

materiały prasowe: CSiK, red. UM

Zobacz również

Awaria sieci wodociągowej

Udostępnij Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Garwolin informuje, że w wyniku dynamicznego spadku temperatur oraz zamarzania gruntu wystąpiła awaria sieci wodociągowej w ulicy Nadwodnej. W związku...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta