Samorząd Województwa Mazowieckiego dofinansował sprzęt dla OSP

19 grudnia br. w OSP w Garwolinie odbyło się oficjalne przekazanie sprzętu specjalistycznego, zakupionego przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Zakup detektora wielogazowego MSA Altair 4X , zestawu narzędzi akumulatorowych,  smoka ssawnego pływającego to  wydatek w wysokości  11 010 zł. Został on współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego w kwocie 3700 zł na podstawie umowy dotyczącej pomocy finansowej udzielonej w formie dotacji celowej.

Burmistrz Miasta Garwolina  Marzena Świeczak  oraz Zastępca Albert Baran uroczyście przekazali  sprzęt Ochotniczej Straży Pożarnej w Garwolinie w obecności Dyrektor Delegatury w Siedlcach Urzędu Marszałkowskiego Magdaleny Sałaty.

Burmistrz Garwolina Marzena Świeczak  zwracając się do obecnych strażaków podziękowała wszystkim za służbę i poświęcenie a także za zaangażowanie w życie lokalnej społeczności.

Zobacz również

Daj zielone światło zieleni!

Udostępnij Zieleń to życie, poprawia jakość powietrza, działa kojąco na ludzką psychikę, zwiększa naszą produktywność i kreatywność. Chcemy by przestrzeń wokół nas była jak najlepszej...

Czytaj więcej

Święto Narodowe 3 Maja

Udostępnij Burmistrz Miasta Garwolina Marzena Świeczak i Starosta Powiatu Garwolińskiego Mirosław Walicki zapraszają na wspólne obchody 228. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Oficjalne uroczystości rozpoczną...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta