Samorząd Województwa Mazowieckiego dofinansował sprzęt dla OSP

19 grudnia br. w OSP w Garwolinie odbyło się oficjalne przekazanie sprzętu specjalistycznego, zakupionego przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Zakup detektora wielogazowego MSA Altair 4X , zestawu narzędzi akumulatorowych,  smoka ssawnego pływającego to  wydatek w wysokości  11 010 zł. Został on współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego w kwocie 3700 zł na podstawie umowy dotyczącej pomocy finansowej udzielonej w formie dotacji celowej.

Burmistrz Miasta Garwolina  Marzena Świeczak  oraz Zastępca Albert Baran uroczyście przekazali  sprzęt Ochotniczej Straży Pożarnej w Garwolinie w obecności Dyrektor Delegatury w Siedlcach Urzędu Marszałkowskiego Magdaleny Sałaty.

Burmistrz Garwolina Marzena Świeczak  zwracając się do obecnych strażaków podziękowała wszystkim za służbę i poświęcenie a także za zaangażowanie w życie lokalnej społeczności.

Zobacz również

Komunikat SPZOZ

Udostępnij Wracamy do normalności! Od czerwca SPZOZ w Garwolinie wznawia działalność poradnia chirurgiczna konsultacyjna w której przyjmować i kwalifikować do planowych operacji chirurgicznych będą specjaliści...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta