Ruszamy w świat z podróżnikiem Janem Szamrykiem

Jan Szamryk twierdzi, że podróżowanie to potrzeba zaspokajania ciekawości, próba znalezienia odpowiedzi na pytanie – co kryje się za linią horyzontu, a także jak żyją inni ludzie, w co wierzą, jak bardzo są do nas podobni, a jak różni? To właśnie ciekawość popycha człowieka w drogę, ona każe nie lękać się trudów podróży. Mieć marzenia i podążać za nimi to pierwszy krok w odkrywaniu dalekich i nieznanych lądów, poznanie nowych kultur, smaku egzotycznych potraw, czy podziwianiu dzikiej przyrody – mówi mieszkaniec Garwolina. Potrzeba podróżowania to jedno z tych pozytywnych uzależnień, które zapewnia człowiekowi stały rozwój emocjonalny, duchowy i fizyczny. Każdy z nas marzy o egzotycznych miejscach, chcemy odpocząć od codzienności i poczuć, że jesteśmy kimś wyjątkowym. Na co dzień realizujemy się w pracy, życiu codziennym, ale na dnie duszy drzemie chęć wędrówki, poznania, wtopienia się w egzotyczny krajobraz i relaksu w innej rzeczywistości. Najpiękniejsze twarze i krajobrazy siedmiu kontynentów czekają na nas.

A więc w drogę!

Poniżej przedstawiamy zdjęcia z wypraw Pana Jana.

Zobacz również

Nocny maraton filmowy – odbierz darmowe zaproszenie

To nie tylko filmy opisujące ważne wydarzenia historyczne. To opowieści o miłości, przyjaźni, marzeniach i trudnych wyborach. Z okazji 100-lecia Bitwy Warszawskiej Kino Wilga zaprasza na Nocny Maraton Filmowy, podczas którego będzie można obejrzeć „Piłsudskiego”, „Miasto 44” i „Legiony”.

Czytaj więcej

Zapytanie ofertowe

Udostępnij Miasto Garwolin ogłasza zapytanie ofertowe na dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Miasta Garwolina do ośrodków szkolno-wychowawczych na terenie miasta Otwocka Treść zapytania Udostępnij...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta