Roztańczony Garwolin

380 par przybyło do Garwolina na Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin, Ligę Seniorów oraz Amatorski Turniej Tańca, które odbyły się w dniach 1-2 lutego br. w hali sportowej Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie. Licznie zgromadzona publiczność mogła podziwiać tancerzy z kraju i z zagranicy w tańcach standardowych i latynoamerykańskich, zaś cały turniej prowadziła Iwona Pavlović.

Przed garwolińską publicznością wystąpili również: Studium Instrumentów Etnicznych i Iwona Drzymała – półfinalistka programu Mam Talent i mistrzyni świata i Europy w pole sport i aerial hoop.

Gratulujemy Studio Ruchu Kordaszewscy – organizatorom wydarzenia i wszystkim, którzy swoja obecnością uświetnili Turniej. Jesteśmy dumni, że nasze miasto jest ważnym punktem na tanecznej mapie Polski. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Burmistrz Miasta Garwolina Marzena Świeczak

Zdjęcia: Studio PM Photography, więcej : Tutaj

 

Zobacz również

Nocny maraton filmowy – odbierz darmowe zaproszenie

To nie tylko filmy opisujące ważne wydarzenia historyczne. To opowieści o miłości, przyjaźni, marzeniach i trudnych wyborach. Z okazji 100-lecia Bitwy Warszawskiej Kino Wilga zaprasza na Nocny Maraton Filmowy, podczas którego będzie można obejrzeć „Piłsudskiego”, „Miasto 44” i „Legiony”.

Czytaj więcej

Zapytanie ofertowe

Udostępnij Miasto Garwolin ogłasza zapytanie ofertowe na dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Miasta Garwolina do ośrodków szkolno-wychowawczych na terenie miasta Otwocka Treść zapytania Udostępnij...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta