Rekrutacja uzupełniająca do Żłobka w Garwolinie „Garwolińska Kraina Malucha”

Logo Publiczny Żłobek Garwolińska Kraina Malucha

Miasto Garwolin oraz Publiczny Żłobek „Garwolińska Kraina Malucha” ogłaszają rekrutację uzupełniającą do Żłobka w Garwolinie w ramach projektu „Garwolińska Kraina Malucha – Ułatwianie powrotu do aktywności zawodowej osób sprawujących opiekę nad dziećmi do lat 3.”

Jeśli zamieszkujesz na terenie miasta Garwolin i jesteś:

· osobą sprawującą opiekę nad dzieckiem w wieku od 20 tygodnia do 3 lat,

· osobą pozostającą bez pracy i/lub przebywającą na urlopie wychowawczym lecz wyrażasz gotowość poszukiwania i podjęcia pracy lub osobą pracującą/prowadzącą działalność gospodarczą i wyrażającą chęć utrzymania dotychczasowego zatrudnienia lub osobą przebywającą na urlopie macierzyńskim/rodzicielskim i wyrażającą chęć powrotu na rynek pracy po przerwie związanej z urodzeniem/wychowaniem dziecka.

Zgłoś się do projektu i zapisz dziecko do żłobka. Dokumenty rekrutacyjne należy składać w terminie od 10.06.2022 r. do 23.06.2022 r.

· osobiście do siedziby Biura Projektu pod adresem ul. Staszica 15, 08-400 Garwolin (pok. 23),

od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 lub

· za pośrednictwem poczty/kuriera na adres korespondencyjny Biura Projektu

Dokumenty rekrutacyjne są dostępne na na stronie internetowej Realizatora (Miasto Garwolin) oraz Biurze Projektu pod adresem ul. Staszica 15, 08-400 Garwolin (pok. 23).

W wyniku naboru zakwalifikowanych zostanie 11 osób. W przypadku wyczerpania miejsc utworzona będzie lista rezerwowa (w razie zwolnienia miejsca w grupie przyjmowane będą dzieci rodziców/opiekunów z listy rezerwowej wg kolejności z listy).

Informacja o wynikach rekrutacji do projektu: lista zakwalifikowanych i lista rezerwowa zostanie zamieszczona w siedzibie Biura Projektu.

Dokumenty do pobrania:

1. Formularz zgłoszeniowy.

2. Oświadczenie uczestnika projektu.

3. Załącznik do oświadczenia.

4. Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie.

5. Wzór wypełnienia oświadczenia.

 

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.

LOGO RPO

Zobacz również

To były piękne dni! Dni Garwolina 2022

Udostępnij Tłumy wielbicieli polskiego rocka zgromadził koncert tegorocznej gwiazdy – zespołu IRA. Do tego występy lokalnych artystów, spektakle teatralne, barwy korowód i zawody sportowe. Dni...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta