x

Zmiana godzin pracy Urzędu Miasta Garwolina w okresie wakacyjnym

Informujemy, że w okresie wakacji od 1 lipca do 31 sierpnia 2020 roku Urząd Miasta Garwolina będzie czynny w następujących godzinach: poniedziałek – 7.00 – 16.00, wtorek, środa, czwartek, piątek – 7.00 – 15.00

Pozyskujemy środki

W latach 2015-2018 miasto Garwolin uzyskało dofinansowanie z 20 źródeł zewnętrznych m. in. z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Ministerstwa Sportu, Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych, AVON Operations Polska Sp. z o.o., Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego, Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji Narodowa Agencja Programu Erasmus+, Lokalnej Grupy Działania – Forum Powiatu Garwolińskiego.  Wszystkie te dofinansowanie wzbogaciły budżet miasta o kwotę 39 332 590 zł, co stanowi 2 236,59 zł na 1 mieszkańca.

Dzięki tym środkom udało się zrealizować wiele projektów skierowanych do mieszkańców miasta: dodatkowe zajęcia w szkołach, doposażenie szkolnych pracowni w sprzęt specjalistyczny i naukowy, wyposażenie gabinetów profilaktyki zdrowotnej, zakup książek do bibliotek szkolnych, organizacja zajęć sportowych dla dzieci.

Fundusze zewnętrzne pozwoliły również na realizację dużych inwestycji miejskich: hali sportowej, budynku szatniowego, zbiornika retencyjnego, rozbudowę i modernizację oczyszczalni ścieków, sieci kanalizacyjnej, budowę dróg i chodników, zmodernizowanie parków, miejsc rekreacji i wypoczynku. Zwiększono bezpieczeństwo mieszkańców dzięki doposażeniu jednostek OSP w sprzęt specjalistyczny, modernizacji przejść dla pieszych  w okolicach szkół.

Poniżej przedstawiamy szczegółowy wykaz pozyskanych funduszy zewnętrznych 2015-2018.

Sporządził:
Wydział Promocji Miasta i Pozyskiwania Funduszy Zewnętrznych
Tadeusz Zieliński – Kierownik Wydziału

Zobacz również

Komunikat Dyrektora SPZOZ

Udostępnij W związku z potwierdzeniem zakażenia wirusem SARS-CoV-2 u osoby zatrudnionej na oddziale dziecięcym Szpitala Powiatowego w Garwolinie zawiadamiam, że w/w oddział został czasowo wyłączony...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta