Pokaż światu swój ogród i balkon! Weź udział w konkursie

Zapraszamy do udziału w corocznym konkursie „Najpiękniejszy ogród i najciekawsze kompozycje zieleni – Garwolin 2020”

W zmaganiach mogą wziąć udział: właściciele i użytkownicy nieruchomości i obiektów usługowych, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie mieszkaniowe oraz zakłady pracy – pod warunkiem, że zgłaszane obiekty znajdują się na terenie Garwolina.

Zgłoszenia przyjmowane są do 20 lipca br. w kategoriach:
1. ogród – ciekawie zaprojektowane, urządzone i utrzymane ogrody
2. detal ogrodowy – pojedyncza rabata, skalniak, grupa drzew i krzewów, oryginalny żywopłot, ciekawa altana, pnącza, zielony dach itp.
3. balkon i taras – ciekawe i oryginalne zestawienia i odmiany kwiatów, krzewów.
4. zagospodarowanie terenu przed posesją – utrzymanie zieleni na poboczach, w rowach, nasadzenia kwiatów, drzew i krzewów, a także gazony, donice, rabaty.

Po 27 lipca br. komisja konkursowa (w terminach uzgodnionych z uczestnikami), dokona oględzin w terenie i wybierze zwycięzców w poszczególnych kategoriach. W tegorocznym konkursie, jak co roku, przewidziana jest Nagroda Internautów. W sierpniu, po oględzinach komisji, na fanpage’u Miasta Garwolin, zostaną zamieszczone zdjęcia nominowanych obiektów. Nagroda zostanie przyznana uczestnikowi, którego zgłoszenie zdobędzie największą ilość polubień. Laureaci konkursu, zarówno wyłonieni przez komisję, jak i wybrani przez internautów, zostaną nagrodzeni w II połowie sierpnia.

Zgłoszenia można przesyłać pocztą na adres: Urząd Miasta Garwolina ul. Staszica 15, 08-400 Garwolin, mailowo: umg@garwolin.pl z dopiskiem „konkurs ogrody”, osobiście, lub telefonicznie pod nr: 25 786 42 44, 25 786 42 42. Regulamin konkursu w załączniku poniżej, w wersji papierowej dostępny jest także w siedzibie Urzędu.

karta_zgłoszenia_konkurs_ogrody_2020

regulamin_konkurs_ogrody_2020

 

Zobacz również

Nocny maraton filmowy – odbierz darmowe zaproszenie

To nie tylko filmy opisujące ważne wydarzenia historyczne. To opowieści o miłości, przyjaźni, marzeniach i trudnych wyborach. Z okazji 100-lecia Bitwy Warszawskiej Kino Wilga zaprasza na Nocny Maraton Filmowy, podczas którego będzie można obejrzeć „Piłsudskiego”, „Miasto 44” i „Legiony”.

Czytaj więcej

Zapytanie ofertowe

Udostępnij Miasto Garwolin ogłasza zapytanie ofertowe na dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Miasta Garwolina do ośrodków szkolno-wychowawczych na terenie miasta Otwocka Treść zapytania Udostępnij...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta