Podziękowanie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej dla Miasta Garwolina

27 czerwca 2014 roku w Pałacu Prezydenckim Prezydent RP Bronisław Komorowski wraz z małżonką spotkali się z przedstawicielami samorządów, które wprowadziły lokalny system ulg i zniżek dla rodzin wielodzietnych. Para Prezydencka podziękowała tym samorządom, które dobrowolnie wspierają rodziny wielodzietne, przeznaczając na ten cel środki finansowe i pozyskując partnerów oferujących zniżki. Podziękowanie otrzymało Miasto Garwolin za wdrożenie lokalnego programu „3+Liczna Rodzina”, który jak podkreślił Prezydent, jest wyrazem troski o dobro rodzin wielodzietnych i wrażliwości na ich potrzeby. Podziękowanie w formie dyplomu odebrała z rąk pary prezydenckiej pani Dorota Opalińska-Mucha – koordynator programu.

Miasto Garwolin podjęło uchwałę o przyjęciu programu „3+Liczna Rodzina” w 2010r. jako jedna z pierwszych gmin w Polsce. W chwili obecnej podobne programy posiada około 220 miejscowości.

(Autor zdjęć: WOJCIECH OLKUŚNIK Fotograf Prezydenta RP. Źródła pochodzenia zdjęć: Biuro Prasowe, KANCELARIA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ, ul. Wiejska 10, 00-902 Warszawa)

Zobacz również

Dzień Dziecka Utraconego w Garwolinie

Udostępnij 15 października obchodzimy w Polsce Dzień Dziecka Utraconego, niezwykle ważny dzień dla rodziców, którzy tracą swoje nienarodzone dzieci. Pod przewodnictwem bpa Grzegorza Suchodolskiego odbył...

Czytaj więcej

Orkiestrowe dźwięki na Dzień Papieski

10 października w całej Polsce obchodziliśmy XXI Dzień Papieski. Z tej okazji Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie zaprasza w najbliższą niedzielę na koncert poświęcony św. Janowi Pawłowi II w wykonaniu Orkiestry Dętej OSP Garwolin.

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta