Podziękowanie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej dla Miasta Garwolina

27 czerwca 2014 roku w Pałacu Prezydenckim Prezydent RP Bronisław Komorowski wraz z małżonką spotkali się z przedstawicielami samorządów, które wprowadziły lokalny system ulg i zniżek dla rodzin wielodzietnych. Para Prezydencka podziękowała tym samorządom, które dobrowolnie wspierają rodziny wielodzietne, przeznaczając na ten cel środki finansowe i pozyskując partnerów oferujących zniżki. Podziękowanie otrzymało Miasto Garwolin za wdrożenie lokalnego programu „3+Liczna Rodzina”, który jak podkreślił Prezydent, jest wyrazem troski o dobro rodzin wielodzietnych i wrażliwości na ich potrzeby. Podziękowanie w formie dyplomu odebrała z rąk pary prezydenckiej pani Dorota Opalińska-Mucha – koordynator programu.

Miasto Garwolin podjęło uchwałę o przyjęciu programu „3+Liczna Rodzina” w 2010r. jako jedna z pierwszych gmin w Polsce. W chwili obecnej podobne programy posiada około 220 miejscowości.

(Autor zdjęć: WOJCIECH OLKUŚNIK Fotograf Prezydenta RP. Źródła pochodzenia zdjęć: Biuro Prasowe, KANCELARIA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ, ul. Wiejska 10, 00-902 Warszawa)

Zobacz również

Z prac Komisji Rewizyjnej

Udostępnij W dniu 14 maja 2019 roku (wtorek) o godz. 14.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Garwolinie odbyło się posiedzenie Komisji Rewizyjnej Rady Miasta...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta