Podziękowanie dla Komendanta Powiatowego Policji w Garwolinie

Inspektor Sławomir Rek kończy pracę na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Garwolinie. Dziękujemy za profesjonalizm, zaangażowanie i rzetelną pracę dla Garwolina.

Dziś w Komendzie Powiatowej Policji w Garwolinie odbyła się uroczysta zbiórka z okazji zdania obowiązków Komendanta Powiatowego Policji w Garwolinie przez insp. Sławomira Reka, który obejmie obowiązki komendanta w innej jednostce.

Sławomir Rek stanowisko komendanta garwolińskich policjantów objął dwa lata temu. Dotychczas był komendantem miejskim w Radomiu. Wcześniej pracował w Przysusze, gdzie piastował stanowisko I zastępcy komendanta powiatowego. Od początku swojej służby w policji, czyli od 1995 roku, inspektor Rek był związany z pionem kryminalnym.

Burmistrz Marzena Świeczak w imieniu własnym oraz Samorządu Miasta Garwolina pożegnała i podziękowała byłemu już komendantowi za wszelkie zawodowe dokonania i okazywaną życzliwość, doceniając w szczególności jego zasługi w zapewnieniu poczucia bezpieczeństwa wśród mieszkańców Garwolina, utrzymania ładu i porządku publicznego, a także kształtowaniu pozytywnego wizerunku naszej „małej ojczyzny”.

Dziękując za dotychczasową, owocną współpracę, życzę realizacji dalszych planów i zamierzeń, wspieranych dobrym zdrowiem, satysfakcją z zawodowych dokonań i poczucia dobrze wypełnionej służby oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym – podkreśla burmistrz.

Podczas uroczystości Komendant insp. Sławomir Rek także podziękował Burmistrz Miasta Garwolina Marzenie Świeczak za dotychczasowe wsparcie i udaną współpracę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców.

Fot. KPPGarwolin

Zobacz również

Już za miesiąc spis powszechny!

Udostępnij 1 kwietnia rozpocznie się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Obowiązek udziału w spisie dotyczy KAŻDEGO! Na szczęście nie trzeba będzie umawiać się...

Czytaj więcej

Monika Kuszyńska na Dzień Kobiet

Udostępnij 7 marca gościem naszego miasta będzie Monika Kuszyńska – wokalistka i autorka tekstów, z wykształcenia muzykoterapeutka, była solistka zespołu Varius Manx.  Na spotkanie motywacyjne...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta