Podziękowania i gratulacje

W dniu dzisiejszym w siedzibie Urzędu Miasta w Garwolinie Burmistrz  Marzena Świeczak podziękowała Magdalenie Białeckiej za współpracę i pełnienie funkcji Dyrektora Publicznego Przedszkola Nr 1 „Bajka” w Garwolinie. Pogratulowała także nowym dyrektorom przedszkoli Katarzynie Kozłowskiej i Annie Lodowskiej.

Składam Pani Magdalenie Białeckiej serdeczne podziękowania i wyrazy uznania za rzetelne wykonywanie obowiązków oraz satysfakcjonującą współpracę w okresie pełnienia przez nią funkcji Dyrektora Publicznego Przedszkola Nr 1 „Bajka” w Garwolinie. Odpowiedzialność i ogrom pracy to nieodłączne elementy wiążące się z pracą dyrektora. Dziękuję za zaangażowanie i trud włożony w realizowanie powierzonych obowiązków, co miało odzwierciedlenie w doskonałym kierowaniu placówką. Życzę pomyślności, wielu sukcesów zawodowych oraz spełnienia wszystkich marzeń i życiowych planów – powiedziała na spotkaniu Burmistrz Miasta.

Po przeprowadzeniu 16 lipca 2021 r. konkursu na stanowisko dyrektora Publicznego Przedszkola Nr 1 „Bajka” w Garwolinie, funkcję kierowania placówką na okres 5 lat szkolnych tj. od 1 września 2021 roku do 31 sierpnia 2026 r. Burmistrz Miasta powierzyła Katarzynie Kozłowskiej. Na ten sam okres przedłużyła także powierzenie stanowiska dyrektora Publicznego Przedszkola nr 8 „Plastuś” w Garwolinie Annie Lodowskiej.

Nowym dyrektorom składam życzenia wytrwałości w tworzeniu wizji funkcjonowania przedszkoli w Garwolinie i zrealizowania wszystkich zamierzonych planów. Trzymam kciuki za udane inicjatywy i decyzje w zarządzaniu, owocną współpracę z pracownikami, wychowankami, rodzicami i organem prowadzącym – dodała Burmistrz.

Zobacz również

Budynek Urzędu Miasta w Garwolinie

Informacja

Udostępnij Urząd Miasta w Garwolinie informuje, że zgodnie z komunikatem Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie w dniu 5 listopada 2021 r. na godz. 12.00 planowane...

Czytaj więcej

Uratuj stare nagrobki! Wesprzyj kwestę!

Najstarsze pochodzą z połowy XIX wieku. Urzekają swoim pięknem, ale z roku na rok niszczeją. 1 listopada odbędzie I Kwesta na Rzecz Ratowania Najstarszych Nagrobków na Garwolińskim Cmentarzu.

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta