Pod biało-czerwoną. Maszt z flagą dla Miasta Garwolina

Dzięki licznym głosom mieszkańców 8 000, 00 zł trafi do Garwolina na zakup i montaż masztu i flagi w ramach projektu “Pod biało-czerwoną”. Burmistrz Miasta Marzena Świeczak 29 lipca br podpisała umowę na udzielenie dotacji.

Projekt „Pod biało-czerwoną” zakładał sfinansowanie przez rząd zakupu masztów i flag w każdej gminie w Polsce dla uczczenia 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej. Warunkiem uzyskania środków na inwestycję było poparcie mieszkańców, którzy mogli oddać głos na swoją gminę poprzez wypełnienie ankiety na stronie internatowej. Garwolin, dzięki licznym głosom mieszkańców, otrzyma maszt i flagę, który stanie w parku im. 100-lecia Odzyskania Niepodległości, przy ul. Batalionu “Zośka”

29 lipca br. Burmistrz Miasta Marzena Świeczak przy kontrasygnacie Skarbnika Katarzyny Nozdryn-Płotnickiej podpisała umowę w obecności Pani Anny Kaszuby Dyrektor Delegatury w Siedlcach Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego.

– Bardzo mnie cieszy poparcie mieszkańców dla tej inicjatywy. To dzięki Państwa głosom uzyskaliśmy dotacje, serdecznie dziękuję – podsumowuje Burmistrz Miasta.

Maszt z flagą Rzeczpospolitej Polskiej został sfinansowany w ramach projektu “Pod Biało-czerwoną” pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego.

Zobacz również

Zostań Gigantem z Garwolina

Udostępnij Pod patronatem Burmistrza Miasta Marzeny Świeczak odbędą się w Garwolinie darmowe warsztaty z programowania. Zapisy startują już w najbliższy poniedziałek 22 sierpnia. Organizatorzy zapraszają...

Czytaj więcej

Ogłoszenie Burmistrza Miasta

Udostępnij Burmistrz Miasta Garwolina podaje do publicznej wiadomości obwieszczenie o sporządzeniu spisu i karty inwentaryzacyjnej nieruchomości w celu komunalizacji mienia treść ogłoszenia     Udostępnij...

Czytaj więcej

15 sierpnia 2022

Udostępnij Uroczyste obchody oficjalne i piknik w parku za kolegiatą towarzyszyły w Garwolinie miejsko-powiatowym obchodom 102. rocznicy Bitwy Warszawskiej 1920 r, Święta Wojska Polskiego, Święta...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta