Pierwsze posiedzenie Miejskiej Rady Seniorów III kadencji

Wiosną rozpoczęliśmy nabór do Miejskiej Rady Seniorów w Garwolinie na nową kadencję 2024-2028. W czwartek, 20 czerwca 2024 r. odbyło się pierwsze posiedzenie radnych seniorów.

– Nowo wybranym członkom Rady składamy serdeczne gratulacje i życzymy dobrej współpracy i owocnej pracy na rzecz seniorów i naszego miasta ! Ustępującym radnym dziękujemy za zaangażowanie, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem oraz za wiele wspaniałych inicjatyw – podkreślili obecni na posiedzeniu Burmistrz Garwolina Marzena Świeczak i Przewodniczący Rady Miasta Marek Mikulski oraz wręczyli radnym zaświadczenia o wyborze. Do życzeń dołączyli się także Grażyna Makulec Radna Rady Miasta obecnej kadencji oraz Sławomir Ziędalski Przewodniczący Miejskiej Rady Seniorów poprzedniej kadencji.  Zgodnie z regulaminem radni seniorzy na pierwszym posiedzeniu wybierają Przewodniczącego, Wiceprzewodniczącego i Sekretarza. W związku jednak z usprawiedliwioną nieobecnością kilku osób, radni zdecydowali się przerwać obrady, a wybór wyżej wymienionych funkcji przełożyć na kolejne spotkanie.

W skład nowej Miejskiej Rady Seniorów wchodzą:

Barbara Filipek

Lidia Głaszczka

Cycylia Gawryś

Władysław Małecki

Anita Kanieska-Prusinowska

Zofia Kropp

Irena Jarzyna

Krzysztof Całczyński

Celina Głasek

Seniorzy są niezwykle ważną częścią naszej społeczności. Ich doświadczenie, wiedza i mądrość życia są dla nas bezcenne. – Cieszę się, że dzięki Radzie Seniorów możemy jeszcze lepiej wsłuchiwać się w ich potrzeby i wspólnie tworzyć miasto przyjazne dla wszystkich pokoleń – podsumowuje burmistrz.

Zobacz również

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta