Pani Marianna Rękawek skończyła 106 lat!

Należy do nielicznego grona najstarszych Polaków, a na pewno jest najstarszą mieszkanką Garwolina i powiatu garwolińskiego. Pani Marianna Rękawek z domu Jasińska urodziła się 25 stycznia 1914 roku w Garwolinie. Tu wychowywała się, założyła rodzinę i mieszka do tej pory. Ma dwoje dzieci, dziewięcioro wnucząt i szesnaścioro prawnucząt. Dostojna Jubilatka pomimo swojego wieku cieszy się znakomitym zdrowiem, kondycją i dopisuje jej humor –  trudno uwierzyć, że właśnie skończyła 106 lat.
Swoje urodziny obchodziła w gronie najbliższych, w dniu 27 stycznia br. gościła Burmistrza Garwolina Marzenę Świeczak, Przewodniczącego Rady Miasta Jarosława Jaskułę, przedstawicieli Młodzieżowej Rady Miasta oraz pracowników Urzędu Miasta. Wszyscy przybyli goście życzyli pani Mariannie kolejnych lat w zdrowiu i tak świetnej kondycji.

Zobacz również

W Garwolinie zawyją syreny!

Udostępnij W ramach ogólnokrajowego ćwiczenia pk. „RENEGADE/SAREX 21″, zostanie przeprowadzona na terenie województwa głośna próba uruchomienia systemów alarmowych. Na terenie Garwolina ćwiczenie ostrzegania ludności przed...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta