Pani Marianna Płatek kończy dziś 100 lat!

Pani Marianna Płatek z domu Szczygielska urodziła się 10 listopada 1921 roku w miejscowości Gózd gm. Borowie pow. Garwolin. Z mężem Szymonem przeżyła 63 lata, doczekała się 4 dzieci, 8 wnuków oraz 14 prawnuków. Przepracowała 43 lata, do 75 roku życia w jednej firmie: PSS Społem Garwolin, za co została odznaczona Srebrnym Krzyżem Zasługi. W pracy była wzorem dla młodych pracowników: zawsze pogodna, uśmiechnięta, bezkonfliktowa.

Ten wyjątkowy jubileusz był do tej pory okazją do spotkań i winszowań. Burmistrz Miasta Marzena Świeczak wraz z Przewodniczącym Rady Miasta Jarosławem Jaskułą, Kierownikiem Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Siedlcach Anną Kaszubą i przedstawicielami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych przekazali życzenia wraz z upominkiem Dostojnej Jubilatce.

Niech każda chwila będzie dla Pani źródłem szczęścia i niech upływa w spokoju i zdrowiu. – zwróciła się z życzeniami do Pani Marianny Burmistrz Miasta – Okazja to niecodzienna i doniosła. Niewielu z nas ma możliwość obchodzenia 100 urodzin. Ten piękny wiek to czas, który dla większości z nas, zwłaszcza na początku życiowej drogi, wydaje się nie do osiągnięcia, to czas w którym zebrać można mnóstwo doświadczeń i mądrości, przeżyć wspaniałe chwile szczęścia i niezmierzonej radości. Pani sędziwy wiek jest naszym wspólnym drogocennym dziedzictwem. Jeszcze raz serdecznie gratuluję tak pięknego Jubileuszu życzę dużo zdrowia i miłości osób najbliższych i przyjaciół.

Pani Marianna cieszy się doskonałą pamięcią i dobrym zdrowiem. Podczas spotkania wspominała swoje życie, członków rodziny, a także Garwolin z czasów okupacji i lata pracy w PSS Społem. Zebrani zaśpiewali gromkie 200 lat i złożyli życzenia Jubilatce.

Wszystkiego najlepszego Pani Marianno! Życzymy wielu lat w zdrowiu i miłości najbliższych!

Zobacz również

Nabór do żłobka – informacja

Udostępnij Wyniki naboru rekrutacji do projektu pt.: „Garwolińska Kraina Malucha – Ułatwianie powrotu do aktywności zawodowej osób sprawujących opiekę nad dziećmi do lat 3.” dostępne są...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta