W Urzędzie Miasta Garwolina odbyła się niezwykle wzruszająca i uroczysta chwila. Gościem specjalnym była pani Apolonia Jurkiewicz – mieszkanka Garwolina, która niedawno obchodziła swoje 92. urodziny. Z tej wyjątkowej okazji jubilatka została uhonorowana przez przedstawicieli władz miejskich oraz społeczności lokalnej.
W imieniu samorządu najserdeczniejsze życzenia zdrowia, spokoju, pogody ducha i wielu pięknych chwil w gronie najbliższych złożyli pani Apolonii burmistrz Garwolina Marzena Świeczak, przewodniczący Rady Miasta Marek Mikulski, reprezentanci Klubu Seniora działającego przy Centrum Sportu i Kultury na czele z przewodniczącą klubu i radną miasta Grażyną Makulec oraz Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Agnieszka Kołodziej. Spotkanie miało wyjątkowo ciepły i rodzinny charakter, a słowa uznania i gratulacji towarzyszyły uśmiechom oraz życzeniom „stu lat… a nawet więcej!”.
– Pani Apolonii – dziękujemy za wizytę i życzymy kolejnych lat w zdrowiu i otoczeniu kochających osób – podkreśla burmistrz miasta.
To wzruszające wydarzenie stało się również okazją do przypomnienia o nowej inicjatywie. Burmistrz Miasta Garwolina zaprasza mieszkańców do zgłaszania jubileuszy 90. urodzin swoich bliskich, aby wspólnie celebrować te wyjątkowe chwile. Zgłoszenia przyjmowane są w Urzędzie Stanu Cywilnego w Garwolinie, ul. Staszica 15. Mogą ich dokonywać sami jubilaci, jak również członkowie rodziny – dzieci, wnuki czy rodzeństwo. To piękny gest, który podkreśla szacunek i troskę o najstarszych mieszkańców naszej społeczności, a także doskonała okazja, by wspólnie cieszyć się ich obecnością, doświadczeniem i mądrością.










