O tolerancji z Sylwią Chwedorczuk

Tematem przewodnim rozmowy będzie tolerancja i szacunek w kontekście opowieści o niezwykłej relacji dwóch pisarek. Wydarzenie adresowane jest do seniorów i wszystkich osób zainteresowanych literaturą, historią, etyką.

Komenda Powiatowa Policji w Garwolinie we współpracy z Miastem Garwolin, Miejską Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Garwolinie, Miejsko-Powiatową Biblioteką Publiczną w Garwolinie oraz garwolińskim Klubem Seniora zaprasza na spotkanie z Sylwią Chwedorczuk – edytorką listów Marii Dąbrowskiej i Anny Kowalskiej. Spotkanie odbędzie się w dniu 29 lipca 2021 r. (czwartek) o godz. 17.00 w Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej w Garwolinie.

Sylwia Chwedorczuk – badaczka literatury, edytorka i pasjonatka listów Anny Kowalskiej i Marii Dąbrowskiej. Pracę doktorską obroniła w Instytucie Badań Literackich PAN. Publikowała w „Twórczości” i w „Dialogu”. Uwielbia podróże i rozmowy istotne.

Wydarzenie na FB Przemoc w rodzinie – spotkanie z Katarzyną Surmiak-Domańską

Osoby zainteresowane proszone są o zgłaszanie się do udziału w spotkaniu za pośrednictwem smsa tel. 887 884 471 lub mailowo danuta.kalinowska@ra.policja.gov.pl

Zobacz również

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta