Nowe radne w Miejskiej Radzie Seniorów w Garwolinie

Burmistrz Miasta Marzena Świeczak podkreśla, że organ ten pełni niezmiennie bardzo ważną funkcję w życiu społeczności lokalnej Garwolina. Do składu Miejskiej Rady Seniorów dołączają nowi radni, panie Cecylia Głasek i Grażyna Makulec. Życzymy powodzenia w działalności!

Podczas dzisiejszej sesji Rady Miejskiej w Garwolinie burmistrz Garwolina Marzena Świeczak wraz z przewodniczącym miejskiej rady Jarosławem Jaskułą wręczyli nowym radnym zaświadczenia o wyborze do Miejskiej Sady Seniorów i życzyli owocnej pracy na rzecz społeczności lokalnej.

Wybór nowych seniorek w tej kadencji jest następstwem śmierci radnego oraz rezygnacji z członkostwa w radzie radnej. Rada liczy 9 członków. W skład Miejskiej Rady Seniorów wchodzą obecnie: Grażyna Poreda, Sławomir Ziędalski, Krzysztof Całczyński, Władysław Małecki, Barbara Sokół, Jerzy Winek, Mieczysław Belka, Celina Głasek i Grażyna Makulec.

Rada przyczynia się do zwiększenia udziału starszych mieszkańców miasta w zakresie współdecydowania o sprawach lokalnych. Ma również wpływ na działania gminy służące partycypacji i pobudzaniu aktywności obywatelskiej seniorów. Z otwartością podchodzimy do spraw seniorów – zaznacza burmistrz.

 

Zobacz również

Weekend z Mikołajem

Udostępnij Ten od prezentów, ten w czerwonym ubraniu i z wielkim brzuchem, ten na którego czekają dzieci – Mikołaj w niedzielę 4 grudnia gościł w...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta