Nowe radne w Miejskiej Radzie Seniorów w Garwolinie

Burmistrz Miasta Marzena Świeczak podkreśla, że organ ten pełni niezmiennie bardzo ważną funkcję w życiu społeczności lokalnej Garwolina. Do składu Miejskiej Rady Seniorów dołączają nowi radni, panie Cecylia Głasek i Grażyna Makulec. Życzymy powodzenia w działalności!

Podczas dzisiejszej sesji Rady Miejskiej w Garwolinie burmistrz Garwolina Marzena Świeczak wraz z przewodniczącym miejskiej rady Jarosławem Jaskułą wręczyli nowym radnym zaświadczenia o wyborze do Miejskiej Sady Seniorów i życzyli owocnej pracy na rzecz społeczności lokalnej.

Wybór nowych seniorek w tej kadencji jest następstwem śmierci radnego oraz rezygnacji z członkostwa w radzie radnej. Rada liczy 9 członków. W skład Miejskiej Rady Seniorów wchodzą obecnie: Grażyna Poreda, Sławomir Ziędalski, Krzysztof Całczyński, Władysław Małecki, Barbara Sokół, Jerzy Winek, Mieczysław Belka, Celina Głasek i Grażyna Makulec.

Rada przyczynia się do zwiększenia udziału starszych mieszkańców miasta w zakresie współdecydowania o sprawach lokalnych. Ma również wpływ na działania gminy służące partycypacji i pobudzaniu aktywności obywatelskiej seniorów. Z otwartością podchodzimy do spraw seniorów – zaznacza burmistrz.

 

Zobacz również

Pobiegli z fantazją ułańską

Udostępnij 12 maja odbył się drugi bieg cyklu Grand Prix Ziemi Garwolińskiej. Spośród czterech wydarzeń ten ma swój wyjątkowy rys. Nazwany jest Biegiem ułańskim, bo...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta